Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy Hacki Napewno Nie Mają Key'Ów ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Czy hacki napewno nie mają Key'ów ?

Od trzech dni ktoś próbuje się dostać na moje konto w Metin2 . Zmieniałem hasło już chyba z 5 razy ale pewna osoba

nie daje za wygraną. Moje konto posiada 4 postacie dość dobrze rozwinięte , mają również PROeq dla mnie to by była wielka strata .

Skanowałem każdy komputer na którym używałem cheat'ów było sporo wirów , wszystko usunąłem i jakoś te włamy trochę ucichły .

Jeżeli ktoś też miał takie przypadki to niech napisze

jeżeli wiecie coś na temat "jak zabezpieczyć się przed hakerami" to proszę o wyjaśnienia

 

PS Z góry dziękuję . :rolleyes:

 

 

O : A czy hacki z forum mają Key'e (Przypomniało mi się że jednego Injectora ściągałem)

Edytowane przez rosire

Skur****** z GameForge !!!!!!!!!!!!!

8 BANÓW

banbane.jpg

Czego się dziś nauczyłeś synek ???

Jak cheatujesz to nie rób wszystkich kont na 1 e-mailu

Opublikowano

Jak dla mnie Bull Shit ;f

Zależy jakie hacki. Może dawałeś passy 'koledze'.

Ja nie miałem takich przypadków, mimo, że gram na hackach i to wszystkich działających na PL'u ;)

Cheatuję, aż miło a takich 'wejść' nie było. :)

Opublikowano

Pobieram tylko z MPC nie wiem czemu ale na jednym z komputerów miałem 2 Trojany w folderze Metin2 [główny na którym gram]. Ostatnio pobierałem i testowałem fb , które są odpalane przez Injectora (sporo tego bylo) i jeszcze WaitHack od Cb Cupidyn to raczej wszystko ;/

Skur****** z GameForge !!!!!!!!!!!!!

8 BANÓW

banbane.jpg

Czego się dziś nauczyłeś synek ???

Jak cheatujesz to nie rób wszystkich kont na 1 e-mailu

Opublikowano

Jak dla mnie Bull Shit ;f

Zależy jakie hacki. Może dawałeś passy 'koledze'.

Ja nie miałem takich przypadków, mimo, że gram na hackach i to wszystkich działających na PL'u ;)

Cheatuję, aż miło a takich 'wejść' nie było. :)

Nie dawałem passów koledze ja i 2 braci expimy tym kontem (założył je mój brat jak zmieniamy hasło to zawsze każdy z nas wie o tym)

nigdy w żadnym miejscu publicznym się nie loguje w taki sposób na pewno pasów nikt nie miał.

Skur****** z GameForge !!!!!!!!!!!!!

8 BANÓW

banbane.jpg

Czego się dziś nauczyłeś synek ???

Jak cheatujesz to nie rób wszystkich kont na 1 e-mailu

Opublikowano

A moze uzywales EM2 i zostawiles w nim swoje zapisane passy? Moze ktos skopiowal od ciebie z komputera folder z EM2, gdzie byly zapisane passy i dorwal sie do konta... Ale jasli mowisz ze na koncie bylo pro eq i duzo postaci to przelicz jego wartosc. Jak bylo warte wiecej niz 80zl mozesz smialo isc z rodzicem na policje :)

Opublikowano

Ja ci gwarantuje ze szajki nie daje, odemnie only czyste pliki są, może to dlatego ze kiedys na mpc panował jakiś wirus i to tylko w dziale metina, coś jak trojan..

KOCHAM MINECRAFTA

Opublikowano

To key ja mialem ukradli konto dam ci program którym oczyscilem: Malwarebytes Anti-Malware miałem około 17 key:).Też wbijali ale jakos sie odrobilem ukradli tylko 69lv:( a 78 został:)

hooligans20.jpg

 

 

Zapraszam Na Profil

 

Dasz +/- Daj Co Chcesz

 

Tematy w profilu:)

Opublikowano

A moze uzywales EM2 i zostawiles w nim swoje zapisane passy? Moze ktos skopiowal od ciebie z komputera folder z EM2, gdzie byly zapisane passy i dorwal sie do konta... Ale jasli mowisz ze na koncie bylo pro eq i duzo postaci to przelicz jego wartosc. Jak bylo warte wiecej niz 80zl mozesz smialo isc z rodzicem na policje :)

80 zł ?? ja bym takie za ok. 300 zł dał. Ostatnio w V2 expie trochę kasy na IS dałem .. na policje nie pójdę bo jeszcze jakoś się wybroniłem (nic nie znikło)

,ale jeśliby coś zginęło to kierunek policja .

Skur****** z GameForge !!!!!!!!!!!!!

8 BANÓW

banbane.jpg

Czego się dziś nauczyłeś synek ???

Jak cheatujesz to nie rób wszystkich kont na 1 e-mailu

Opublikowano

Polecam używać tych sposobów by FuBu - jemu przez kilka lat gry nikt nie haknął konta ani nie okradł więc polecam

To jest ukryta treść, proszę

 

Na mpcforum raczej keya nie ściągniesz :) Wszystko jest sprawdzane i wymagane są skany itp :) 

 

Thx na pewno to jakoś pomoże :rolleyes:

 

 

To key ja mialem ukradli konto dam ci program którym oczyscilem: Malwarebytes Anti-Malware miałem około 17 key:).Też wbijali ale jakos sie odrobilem ukradli tylko 69lv:( a 78 został:)

 

Dzięki !

Skur****** z GameForge !!!!!!!!!!!!!

8 BANÓW

banbane.jpg

Czego się dziś nauczyłeś synek ???

Jak cheatujesz to nie rób wszystkich kont na 1 e-mailu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...