Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Komendy Na Wszystkie Wierzchowce Wersja Poprawiona


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mount_test 20110 - dzik

 

mount_test 20111 - wilk

 

mount_test 20112 - tygrys

 

mount_test 20113 - lew

 

mount_test 20114 - niebiański lew

 

mount_test 20115 - dzik cienia

 

mount_test 20116 - tygrys cienia

 

mount_test 20117 - wilk cienia

 

mount_test 20118 - lew cienia

 

mount_test 20119 - jakiś wieżchowiec zombie

 

PROSZĘ O +

 

 

 

 

A i dodam jeszcze , że to są testowe komendy :D

 

Żeby gracz dostał trzeba napisać questa lub takie jakby amuleciki

 

 

Query ( zapytania ) do 4 wierzchowców od góry .

To jest ukryta treść, proszę

 

Pack :

 

 

Quest na te wierzchowce :

 

 

----------------------------------------------

-- Reittier Menü Quest

-- copyright by Casi

----------------------------------------------

quest Reittier begin

state start begin

when 70045.use begin

say_title("Hey ".. pc.get_name() ..".")

say("Welches Reittier Willst du Benutzen")

local s = select("Löwe","Keiler","Feuer Tieger","Wolf","EXIT")

if s == 1 then

say_reward("Du Hast Dein Löwen gerufen")

pc.mount(20113)

end

if s == 2 then

say_reward("Du Hast Dein Keiler gerufen")

pc.mount20112)

end

if s == 3 then

say_reward("Du Hast Dein Feuer Tieger gerufen")

pc.mount(20110)

end

if s == 4 then

say_reward("Du Hast Dein Wolf gerufen")

pc.mount(20111)

end

end

end

end

 

 

Spolszcz sobie ;x

 

 

when 70045.use begin

 

 

Te liczby to id itemka mozna zmienic ;d

W notatniku trzeba to zapisac jako np. LalaFajnaJest.quest << Kopiujemy to do /usr/rain/channel/share_data/locale/hongkong lub english/quest

i do FZ , prawa pliku 777 ^^

 

cd /usr/rain/channel/share_data/locale/hongkong lub english/quest

./qc LalaFajnaJest.quest

i reboocik :D

Opublikowano

No ja.. widzę kolejnego takiego bezsensownego tuta. Na co dajecie takie gówno? Komu sie to przyda? A jak ktoś ma wierzchowce pod 3xxxx ? To na co mu twój TUT?

:)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...