Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Przeniesienie Mysql I File Zilli I Zachowanie Plików Serwerowych + Stawianie Serwa Od Nowa.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam...

 

Mam do was pytanie mianowicie..

Chcę przenieść wszystko co zrobilem na serwerze i postawić go od nowa ... :) mówię o questach itemach moobach mapach itd.. ;) chce przenieść Mysql i filezille itd. tworząc całkiem od nowa serwer lecz nic nie tracąc. da się tak? ;)

ban1.gif

Zbieram +

Opublikowano

Tak przenieś pliki serwerowe na nowy "sprzęt" i wszystko powinno działać...

logos45.png

 

KONIECZE przygodę Z MPCforum.pl

 

Ale jak zależy Ci żebym to ja wykonał dla Ciebie sygne to pisz na PW (pocztę będę sprawdzał 1 raz dziennie)

Opublikowano

Skopiuj wszystkie potrzebne questy, ewentualnie zmodyfikowany drop i takie sprawy.

Jeśli to wina tabelek to sprawdź które padły.

Ja miałem tak że miałem uszkodzone player oraz item (-.-) i nie dało się ich w żaden sposób naprawić - po prostu zawsze po ich wgraniu było Connection Refused a w navicacie pisało OK.

 

Pozdr

:)
Opublikowano

jak chcesz całą baze mysql to wejdź w folder /var/db/mysql/player i z tego folderu skopiuj wszystkie pliczki albo skopiuj cały folder w /var/db/mysql i z tond wszystko i powinno być git ...a i jeszcze skopiuj locale z share_data

Piszę poprawnie po polsku

Człowiek nie wie sam, co dla niego dobre,

Pozorny raj, na przykład życie modne,

Pozorny świat, w którym czujesz się dobrze,

Im szybciej runie Farsa ta tym później będzie pogrzeb,

 

witchersigforpiotrekxxd.png

Sygnaturka by RedWolf

Opublikowano

Kopiowanie najważniejszy plików serwera:

 

Mapy/Questy/Moby/Respy/Funkcje/Zmienne/

 

 

skopiuj całą zawartość folderu:

 

To jest ukryta treść, proszę

 

na swój komputer. Dzięki temu zapiszesz swoje wszystkie dane wykonawcze które dzieją się na serwerze. Jeżeli chciałbyś zmniejszyć czas, oraz wielkość danego pliku, usuń folder OBJECT w folderze QUEST, tylko że później każdy plik .quest po wgraniu na nowo będziesz musiał kompilować komendą

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Co będzie bardzo męczące jeśli nie posiadasz wszystkich questów wpisanych w plik "hongkong_list"

 

 

 

Baza Danych:

 

Wchodzisz do katalogu:

To jest ukryta treść, proszę

 

WAŻNE !! SERWER MUSI BYĆ WYŁĄCZONY! NIKT NIE MOŻE GRAĆ PODCZAS ROBIENIA KOPII MYSQL

 

i kopiujesz do siebie na dysk, te katalogi:

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

PS.

Oczywiście gdy wszystko później skopiujesz na serwer, nie zapomnij nadać temu praw:

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

pozdrawiam Ary

admin2r.png
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...