Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Można Podłączyć Pada Od Xboxa 360 Do Pc ?


Koys

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy można podłączyć pada od Xboxa 360 do PC ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+ ☻  

Opublikowano

Tak tylko zalezy czy chodzi ci o ten z przewodem czy bezprzewodowy. Ten 1 z tego co pamiętam jest łatwiej skonfigurować natomiast z bezprzewodowym zaczynają się schody. Działa on wykorzystując bluetooth i musisz zakupić dodatkowy odbiornik do PCta który zwał się "Wireless Gaming Receiver" (jeśli mnie pamięć nie myli). Ogólnie to ciężko dostać ale można zmontować swój własny. Wykopałem linka do tutoriala który pokazuje jak podłączyć kontroler via USB (tut jest w języku ang.)

 

http://www.xbox-emulation.co.uk/Xbox-Controller-Mod.shtml

card.png

Opublikowano

Dzięki Mlody!

Mam pada z przewodem więc raczej nie będzie problemu :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+ ☻  

Opublikowano

Mldy ja tez thx ja mam szczescie bo od razu se tlumacze to w glowie bo mieszkam w anglii jak ktos ma problem z przetlumaczeniem czegos PW przetluacze jak najszybciej bede mogl

 

 

 

PS nie uzywajcie translatorow jak cos tlumaczysz z polskiego na angielski i potem znowu na polski to brzmi to jak "Ja byc tutaj bo ja byc gosc"

http://shain.pl/REF46270.reg prosze zarejestrujcie sie i zagrajcie naprawde fajny Priv

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...