Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Download]Zbiorowisko Spolszczeń Do Ds-Lan


Kuba018

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie

W tym temacie będę umieszczał spolszczenia, które znajdę gdzieś w Internecie lub sam zrobię.

Nie będzie to na pewno tylko jedno spolszczenie, bo jest kilka wersji DS-Lan + EliteWars. Z czasem znajdą się tutaj spolszczenia do każdej z tych wersji.

Na początek spolszczenie by maxxior dla DS-Lan 1.4:

http://www.mediafire.com/?kzg6ccqln8yui4q
http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=ceed2ad1aabfd87bbb3aa8713d1d42a8232000c9fc76b32a6cb7ff135e766bcc-1293533396

 

Spolszczenie nie wiem do której wersji,a także nie wiem, kto je wykonał:

http://www.mediafire.com/?5r7hjul2nr7yydu
http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=ed2d0f7f53f82f0fd93a5901e6cd3ffd957601d7efaac0bd13722b3deb3420fa-1293533935

 

Już niedługo wrzucę moje własne spolszczenie, ale muszę jeszcze kilka rzeczy naprawić i dodać, żeby tylko gdzieniegdzie były napisy po niemiecku.

Jeśli masz jakieś spolszczenie, napisz je w poście i pomóż zrobić w pełni polską wersję DS-Lan.

Opublikowano

Dałem + ja też mam swoją,ale nie daje

Nie mam pomysłu na sygnaturę. ;-)

Opublikowano

masz spolszczenie aion'a 0.4???

 

bo ja mam mocno spolszczonego

 

podałbym wam ale znam zachowanie 80% uzytkownikow.....

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

AiOn 0.4 właśnie spolszczam. Robię to nadzwyczaj dokładnie, więc jeszcze trochę mi to zajmie.

Zawsze warto udostępnić dla tych 20% normalnych użytkowników :)

Opublikowano

Ja tam nie wybrzydzam wojtuś mi dał więc nie dam zgodnie z tajemnicą ds-lan 1.3 spolsczam

Nie mam pomysłu na sygnaturę. ;-)

Opublikowano

Wkrótce się pojawi na MPC.

 

Kiedy??

To się okaże w przyszłości. Najpierw powstanie serwer z nieokreślonymi godzinami otwarcia. Będzie to wersja beta do testów spolszczenia.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Nareszcie ktoś wrzucił ;) Masz +sa ;)

 

masz spolszczenie aion'a 0.4???

 

bo ja mam mocno spolszczonego

 

podałbym wam ale znam zachowanie 80% uzytkownikow.....

 

Lubisz się chwalić, co? Nie chcesz, nie udostępniaj, ale nie afiszuj się z tym na forum, ponieważ zaśmiecasz tematy(nie wszystkie, ale są takie).

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Odkopuję, mam nadzieję, że jeszcze komuś te pliki się przydadzą bo spora część jest spolszczona, a temat jest daleko w dziale :)

Specjalista
Opublikowano

Kuba, proponuje Ci się zająć konkretnym silnikiem.

Np tym aiOn, nie jest trudmy :)

A ja sie wezme za Triburile-Lan v2.8 :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Sorry za delikatny odkop, ale potrzebuję spolszczonego panelku admina, w zamian mogę wam dać spolszczony cały plik "templates" ;)

Opublikowano

Za free, za free :) nie miał bym serca brać za to kasy xD

 

Dla zaspokojenia waszej ciekawości powiem wam że zostało mi 40 plików xD I odrazu uprzedzam że niektóre zdania ( w szczególności opcje) są niepoprawnie zbudowane i niezrozumiałe. Więc trzeba będzie jeszcze kilka zdań poprawić :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...