Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Jak Zrobic Rejestracje Na Xamppie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam dziś przedstawie jak zrobic rejestracje do swojego prywatnego serwera hamachi

 

 

Potrzebujemy programy takie jak XAMPP oraz PLIKI SERWEROWE

 

 

LINK DO XAMPPA:

http://www.idg.pl/ftp/pc_11266/xampp.153.html

 

PLIKI REJESTRACYJNE:

http://www.4shared.com/file/216093390/994875bd/Rejestracja_pliki.html

 

 

Gdy juz to zrobimy przy instalacji XAMPPA nalezy zainstalowac Mysql oraz Apatche. Po zakończeniu nalezy wlaczyc Mysql,Apatche należy pamiętać PRZY WŁĄCZANIU NALEZY WYŁACZYC PROGRAMY TYPU SKYPE,GADU-GADU.

 

Następnie pliki rejestracyjne nalezy wypakowac na pulpit skopiować wejść w Folder Xampp wejsc w zakładke htscd powinien byc 3 od gory z lewej strony dla jasności wklejamy tam pliki :)

 

Przechodzimy do edycji pliku CONFIG:

 

<?php

/*

|-------------------------------------------------------------------

| Datenbank Connection Details

|-------------------------------------------------------------------

*/

$mysql_host = "5.130.159.100:3306";

$mysql_user = "root";

$mysql_pass = "123456";

$mysql_db = "account";

/*

|-------------------------------------------------------------------

| Datenbank Verbindung herstellen

|-------------------------------------------------------------------

*/

mysql_connect($mysql_host, $mysql_user, $mysql_pass) OR

die("Es konnte keine Verbindung zur Datenbank hergestellt werden.<br /> Fehlermeldung: ".mysql_error());

 

mysql_select_db($mysql_db) OR

die("Die Datenbank konnte nicht benutzt werden.<br /> Fehlermeldung: ".mysql_error());

?>

 

Tu gdzie Pisze MYSQL_HOST = ''TWOJE IP Z KOŃCÓWKĄ 100.

Mysql pass nalezy wpisac hasło które macie ustawione w NAVICAT.

 

Przejdźmy do edycji pliku INDEX:

Tutaj wystarczy jedynie zmienić na swoją nazwę serwera i pod koniec tekstu można też podkleic swoje linki np.spolszczenie czy cos :)

 

wchodzimy w przglądarke internetową wpisuje swoje IP Z NORMALNĄ KOŃCÓWKĄ!!!! i wszystko jest dobrze:)

 

ZAKAZ KOPIOWANIA BEZ MOJEJ ZGODY NA INNE FORA

 

 

ZBIERAM +++ :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...