Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Świat Według Kiepskich


MetinMT2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Masz chęć do obejrzenia odcinków Serialu "Świat Według Kiepskich" !?

 

Serdecznie zapraszam na mój kanał YouTube.

Dziennie nowe odcinki!Śmiech, zabawa :D

Już dziś 1 i 2 odcinek tego Serialu na moim kanale zapraszam!

 

 

http://www.youtube.com/user/SWKiepskich?feature=mhum

 

Jeśli ktoś chce jakiś odcinek wybrany prosze wejść tutaj:

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_odcink%C3%B3w_serialu_%C5%9Awiat_wed%C5%82ug_Kiepskich

i napisac w temacie nazwe odcinka, który mam wrzucić

GB Street i jedziesz dalej!

 

Moja ulubiona pozycja?

To pozycja za kierownicą mojego motoru :D

 

 

 

Necik :

 

internetz.png

Opublikowano

UP jasne;)

Ale wiesz te odcinki to początki Kiepskich ;)

Także jeśli ktoś chce to zapraszam.

GB Street i jedziesz dalej!

 

Moja ulubiona pozycja?

To pozycja za kierownicą mojego motoru :D

 

 

 

Necik :

 

internetz.png

Opublikowano

Ipla - i świat jest lepszy :D

dobre jest też Buła i spóła :D

Zaufaj Dobrym Radom - Zdrada Dobrych Rani !

Legenda
Opublikowano

Jełopy zasrane kraść będą.

Przecież to nie legalne.

Btw. To chyba reklama twojego konta, taka kryptoreklama.

Budowniczy
Opublikowano

A co do tej Ipla - to jest darmowe? Napiszcie na PW bo pewnie już tu nie zajrzę :P

Dzięki wielkie.

Opublikowano

Normalny użytkownik - ogląda za free ale przez każdym filmem musi pojawić się reklama :/

VIP- bez reklam ogląda :D oraz chyba może oglądać normalne filmy typu avatar itp.

Zaufaj Dobrym Radom - Zdrada Dobrych Rani !

Opublikowano

Tak,Ipla daje takie możliwości.

Te filmiki wrzucam tak o ;)

jeśli komuś nie działa IPLA, lub też chce ogladać na YT

GB Street i jedziesz dalej!

 

Moja ulubiona pozycja?

To pozycja za kierownicą mojego motoru :D

 

 

 

Necik :

 

internetz.png

Opublikowano

ja to bym zjadł batona ...

kogut ogarnij sygnę.

 

@topic.

Dzięki, może skorzystam kiedyś.

Legenda
Opublikowano

czemu mam ogarnąć sygne?

 

Temu :

 

7. Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że podpis redagowany w profilu Użytkownika jest to blok tekstu, który może być dodawany do postów. Dozwolona ilość linków reklamowych klikanych wynosi 0 szt.

Można stosować linki, ale jedynie w domenie mpcforum.pl. Dozwolona ilość linii to 5, linia pusta także jest linią.

Można umieszczać grafikę - w rozsądnych wymiarach - kwestie sporne rozstrzyga Administracja i decyzja jest nieodwołalna.

 

Max. 5 linijek a masz trochę więcej.

Opublikowano

UP

2xUP

po co spamujecie? to nie jest temat do sygn.

Ja oczekuje odpowedzi,lub potrzeb innych na temat tematu a nie sygn

przenieście się na PW albo coś.

Dziękuje:)

 

 

a co do tematu. Jeżeli ktoś chce obejrzeć jakiś odcinek kiepskich z tej oto listy:

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Lista_odcink%C3%B3w_serialu_%C5%9Awiat_wed%C5%82ug_Kiepskich

 

Piszcie tytuły a ja będe je wrzucać na YT

 

 

Uwaga! Dodałem nowe odcinki na YT ! ZAPRASZAM

GB Street i jedziesz dalej!

 

Moja ulubiona pozycja?

To pozycja za kierownicą mojego motoru :D

 

 

 

Necik :

 

internetz.png

Opublikowano

xD po oglądam se bo nie chce mi się szukać na yt

 

A jak masz zamiar obejrzeć odcinki, które już były?

 

Ja tam będę dalej za IPLA, - ale twój kanał też fajny :)

Opublikowano

UP

jeśli chcesz te nowe wystarczy napisać tytuł i wrzuce na YT ;)

Pozdrawiam:p

 

DOWN

za jakieś 5-10 minut będzie kolejny odcinek !

Jeśli można prosić all to prosze o ocenki filmiku na YT i suby:)

GB Street i jedziesz dalej!

 

Moja ulubiona pozycja?

To pozycja za kierownicą mojego motoru :D

 

 

 

Necik :

 

internetz.png

Opublikowano

UP

o ipli była już mowa wyżej. Spójrz na posty!

 

 

 

Dodane Nowe odcinki!

Jeszcze 3 dziś dodam ;)

GB Street i jedziesz dalej!

 

Moja ulubiona pozycja?

To pozycja za kierownicą mojego motoru :D

 

 

 

Necik :

 

internetz.png

Opublikowano

Refresh ;)

Dodałem nowe filmiki ! Zapraszam

GB Street i jedziesz dalej!

 

Moja ulubiona pozycja?

To pozycja za kierownicą mojego motoru :D

 

 

 

Necik :

 

internetz.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...