Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Windows 7 - Czy Da Się Na Nim Zrobić Strone?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie ! Mój serwer już stoi tylko bez Strony itp.. Co bardzo mnie irytuje ... Gdy już zainstalowałam Programy takie jak :

 

-Xampp

-WebServ

 

Za każdym razem wyświetla się takie coś gdzie pisze " Klliknij dowolny klawisz aby kontynuować "

 

Noi klikam po czym się to wyłancza i potem nic nie ma.. i nic sie nie dziej.. POMOCY daje naj + 5* i bug wie co :P

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

A xampp Ci się zainstalował? Znowu nie doczytałem... Może podaj wersje windy np. Win7 x64 Ultimate.

 

Mi na moim: Win7 Ultimate x64 zainstalował się bez problemu i działa.

sygnatubis.png

Created by Sylv3rWolf

Opublikowano

@UP Na każdym Windowsie działa ale żeby był szybki net bo wiesz... ;)

 

Może był jakiś plik inny. Zainstaluj jeszcze raz.

dudlaksyg01.png

 

 

l75.png

Nie wiesz jaki to serwer? Kliknij

Opublikowano

dadulek proszę Cię czytaj ze zrozumieniem... xampp mu nie działa, więc net nie ma tu nic do gadania. Invida podaj jaki masz typ Windowsa 7 oraz wersje.

sygnatubis.png

Created by Sylv3rWolf

Opublikowano

Mówię żeby net był dobry na dobrą stronkę i mówiłem żeby zainstalowała jeszcze raz więc nie spam

dudlaksyg01.png

 

 

l75.png

Nie wiesz jaki to serwer? Kliknij

Opublikowano

Korzystasz z xampp?

 

Uruchom xampp-control.exe(Jako Administrator)

Uruchom Apache i MySQL(naciśnij start)

 

Powinno działać.

 

Jeśli nie, wyłącz xampp(Apache,MySQL itp)

Uruchom xampp-portcheck.exe(Jako Administrator) i zobacz czy jakiś program nie korzysta z portu.(Najlepiej daj screen'a)

Kliknij Lubie to ;)


Opublikowano

Jeżeli zadziała mi dam edita a tobie *5

 

@ Nic nie działa... Zaraz obejży to mój chlopak

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...