Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dział Operation 7


Ankieta  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy móg?by by? taki dzia??

    • Tak, my?l? ?e to dobry pomys?.
      29
    • Nie mam zdania.
      5
    • Nie potrzeba takiego dzia?u.
      6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co myślicie o nowym dziale do nowej gry:

 

Rodzaj: FPS

Multiplayer

Bardzo dużo modyfikacji broni, zdobywa się level i kase itd.

 

strona: http://op7.netgame.com/

 

Oczywiście chciałbym opublikować swoje D3D'ki do niej dla MPC również...

 

Oraz chciałbym rozprzestrzeniać tą grę w Polsce, ten dział też będę mógł prowadzić.

 

Proszę komentować.

"There is no other...then Tibia"
00034718xn1.gif
"Obama r0xi"
Opublikowano

Również jestem za. Męczy mnie już szukanie czitów na obcojęzycznych stronach.

Hip-Hop nie umarł.

Opublikowano

hym, osobiście ta gra mi nie przypadła go gustu, grafa słaba, mała grywalność, nie ma zbyt dużo broni.. ale mimo to taki dział może się przydać..

d23735233b786cb5.jpg

 

 

Dołącz do nas! :)

Opublikowano

Ja jestem na tak dość ciekawa gra :) trzeba ściągnąć i zagrać ( 1 raz słyszę o tej grze a wydaje się dość ciekawa )

Z jednej strony dobrze że chcesz ją rozpowszechnić ale sam wiesz że na tym forum 3/4 to dzieci

 

Hehe ale i tak decyzja bardziej należy do admina nie do nas :D

http://www.youtube.com/watch?v=N9mhuEtDhQ8&feature=plcp

 

Twórczość młodego rapera. Wchodźcie i oceniajcie.

Opublikowano
hym, osobiście ta gra mi nie przypadła go gustu, grafa słaba, mała grywalność, nie ma zbyt dużo broni.. ale mimo to taki dział może się przydać..

 

 

Nie ma dużo broni <-- zabawne, co może jeszcze możliwość modyfikacji tych broni jest słaba? Słaba grafa? 2x lepsza niż w WR..

"There is no other...then Tibia"
00034718xn1.gif
"Obama r0xi"
Opublikowano

super gra najlepiej dostać z granata a potem próboj być snajperem :P

18590.png

22230.png

23998.png

22404.png

15221.gif

 

 

Potrzebujesz pomocy pisz śmiało GG:8716559

 

 

Potrzebujesz vip hack famas,g36 .... zobrażeniami pisz w/w nr GG

Opublikowano

jestem za a i jeszcze jedno może grafa 2x lepsza od WR ale grafika słaba jak na te czasy :D no ale to gra typowo przez neta

Gothic <<<--- moja gra ;)

 

 

 

Opublikowano

Także za ;) Niech się forum rozwija !

7799.jpg6077.png
29163.gif28879.gif
29379.png27734.gif
20972.gif29098.jpg
21191.jpg27533.png
14119.gif 29360.gif

...WKS PANY...


"Per Aspera Ad Astra."
Opublikowano

@up Dokładnie, też jestem za rozwojem forum wole nowy dział z cheatami do gry niż 'Prace domowe'...

 

Choć o grze nie słyszałem pograłbym sobie bo szukałem czegoś podobnego do wr. Za

Opublikowano

przecierz juz jest dzial Opeartion7 to po co ta ankieta ;p ja tamjestem za tym zeby byl tendzial;) przdalbysie jeeszcze do Battlefield :)

dhhh.gif

ZŁAP BANANKA :D

 

 

NIE UŻYWAJCIE BUGÓW/HACKÓW PRZECIWKO POLAKOM!!!

Opublikowano

Czy wy nie widzicie, że dział już powstał? Proszę o zamknięcie.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...