Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

(Video)Mój Pierwszy Film Na Yt


CoJaNigdy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lol

 

napisałeś ''Muj'' pisze się mój...

I spaić lwią to nie jest coś ^^

 

Buhahah jak to za nic? Nie ma tak. Napewno jechałeś na jakiś cheatach albo na fb ;]

I jeszcze ta czcionka jakaś dziwna taka troche :)

Opublikowano

Hehe jak wy takie rzeczy nagrywacie to ja zaczne nagrywac swoje palenie itemow w ciagu tygonia spalilem 4xebo na +8 2x na +9 3x fms +9 4x lwia tarcza na +9 a o +8 nie wspominam wiec chyba zaczne nagrywac

 

P.S jest to twój pierwszy filmik wiec dam ci + na zachete next razem uleprzaj cos na +9

 

Edit@

Ehh ale ty mądry z tego co wiem to na PL nie ma opcji zapisz (obok wyjdz)a z tego co mi wiadomo taka opcje ma kamermod wiec wiedz juz za co ban ?

Opublikowano

UP Napisałeś:

"Muj" gratuluje ortografii

A potem

 

wogule nie podoba mi sie filmik.

Nie krytykuj jak sam nie znasz ortografii pisze się "w ogóle"

 

I teraz już nie edytuj posta bo i tak ci to nic nie da.

 

I jeszcze do takiej grupy należysz z taką ortografią;/.

To jest ukryta treść, proszę

 

 

 

Co do filmiku..... hmm....

Jak na pierwszy raz to ujdzie.

Kiedyś zbierałem minusy.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...