Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak Zrobić Dobrego Bma, Daggera, Archera, Smoka


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam pytanie jak zrobić Pro:

-Daggera

-Archera

-BMa

-Smoka

Gram na serwerach prywatnych i chce być najlepszy w PvP.

Jakie eQ dac, staty, bony itd

zbyt duża sygnatura.

Opublikowano

Szaman Smok- dużo int , przez co buffy dają wiecej (np. pomoc smoka więcej % na kryt)

dużą szybkość zaklęcia (szybciej się skille ładują)

przydało by się też troche hp , co najważniejsze zrobic sobie 4 eq , na kążdą postać czyli wszystko full abs na woja,ninje,szamana i sure (full kd na nich , abs we wszystkim co się da na daną profe)

Na sure Bm abs na magie

 

Ninja dagger - zręczność i hp , tak jak wyżej full abs staraj się mieć duzo na ludzi , i krytyka

 

Ninja Archel - szybkość ataku i dużo krytyka,% na ludzi i Hp

Opublikowano

W każdej klasie trzeba zrobić dużo % na "ludzi". Następnie statystyki dla danej klasy czyli

Szaman - Inteligencja

Wojownik - Sila

Sura - Inteligencja

Ninja - Zrecznosc

W kazdym itemie jak najwiecej hp.

Absy (odpronosc na cos)

Czyli np. Odporność na miecze , sztylety , 2 ręczne, i wachlarze , magie to podstawa.

Do abs'ow wystarczy dodać ludzi , krytyk, hp i już jest lepiej.

Zostały kamienie dusz.

Do broni zazwyczaj wsadza się 2 klasy lub 3 jeżeli mamy dużo krytyka.

Jeśli mamy mniej krytyka wsadzamy kd ;

Wojownik , Ninja , Krytyk / Wojownik , Sura , Krytyk

Jeśli w eq mamy krytyka i jeśli zdecydujemy ze nam to wystarcza wsadzamy ;

Wojownik . Sura . Ninja .

 

Jeśli zrobisz tak jak tu powiedziałem najgorszy nie będziesz :). I moja rada ... zmieniaj bony aż wejdą takie jakie Ci się podobają. Nie odpuszczaj ;p

 

Pozdrawiam Fuzzy

Opublikowano

Dla daggera i archera

 

- max na ludzi

- 200% zaklęcia / max % na krytyki (i to i to sprawdza się u niego dobrze ^^)

- max abs + max hp z tym z kim walczysz - czyli np bransoleta 15 magie 2k hp 10 na ludzi lub helm 15 magie + 10 % na ludzi itd itd lub buty 2k hp + 15 % na sztylety, na klasy magiczne w butach i nasyzjniku hp + % na krytyka

- max zręczność

 

W 6/7 bonach rób oddzielne eq na każdego z wartościa + silny rpzeciwko - jeżeli wartości jest 50 wtedy silny + odporność.

 

Sura bm / szaman smok :

 

- max na ludzi

- 200% zaklęcia (obowiązkowe) + % na krytyki gdzieniegdzie

- max abs + max hp - czyli np bransoleta 15 magie 2k hp 10 na ludzi lub helm 15 magie + 10 % na ludzi itd itd lub buty 2k hp + 15 % na sztylety, na klasy magiczne w butach i nasyzjniku hp + % na krytyka

- tyle inta ile się da, powkładaj nawet wkłady

 

W 6/7 bonach zrób oddzielne eq na każdego z int + silny przeciwko - jeżeli int w 6/7 jest po 5 wtedy silny + odporność.

 

Generalnie to robiłam zawsze oddzielne eq pod każdą klasę, nikt z jednym i tym samym eq nigdy nie bedzie dobry wpvp. ^^

Aha i nie wkładaj w broń kd krytyka/penetracji - szkoda miejsca, najlepiej zrób 2 bronie z 2x kd na klasy i powtórki +5/6.

 

Opublikowano

Blanco podał temat w którym jest już wszystko jasno opisane.

Zamykam.

sygnatubis.png

Created by Sylv3rWolf

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...