Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak "Podrasować" Jeszcze Swojego Bm?


adm

Rekomendowane odpowiedzi

Pasjonat
Opublikowano

Tak jak w temacie. Zastanawiam się jak "podrasować" jeszcze swojego BM.

 

Otóż sprawa wygląda tak:

 

Gram na prywatnym serwerze, i wśród bm nie wypadam najgorzej. Lecz zawsze musi być jakieś ale. jest 3 BM o mniejszym lvl niż ja którym ze sfery zabieram ~3k HP (innym po 4-5k).

I tu moje pytanie. Jak zmniejszyć dmg jak oni.

 

Moje eq:

 

Święty miecz +9 (kd woja, sury, ninji +5)

- 10% Ludzi (+15% wbudowane)

- Inteligencja +12

- Szybkość zaklęcia 10%

- Energia życiowa +8

 

Zamkowy Hełm +9

- 15% na magie

- 10% na ludzi

 

Buty ognistego ptaka +9

- 10% krytyczne

- 2000 PZ

 

Naszyjnik z nieb. łez +9 z przetopami

-2000 PZ

 

Brans. z nieb. łez +9 z przetopami

- 2000 PZ

- 10% na magie

- 15% na ludzi

 

Kolczyki z nieb. łez +9 z przetopami z przetopami

- 10% ludzi

- 1500 PZ

 

Lwia tarcza +9

- 10% na ludzi

- 12 Inteligencji

- szansa na odbicie 6%

- szansa na blok 10%

 

Stal +9 (kd obrony, witalności, uchylenia +5)

- 2000 PZ

- 10% szybkość zaklęcia

 

Z kolegą testowaliśmy białe rosy (deff 40-200) i nic to nie dawało.

Na tym serwerze nie ma ros dających abs na magię.

 

Mroczną ochronę mam na P i nie wiem czy tak jak z wojownikiem jest zbugowana i lepiej jest mieć na G

mam 140 Inteligencji 448 obrony magicznej

 

I tu nasuwa mi się 2 pytanie

 

- Jak zwiększyć jeszcze swoją obronę magiczną

 

Liczę na waszą pomoc.

 

Serwer to Tiveria.pl

 

Nie ma 6-7 Bonów

Z biologiem jestem na tym samym poziomie co Oni

Opublikowano

O jakim biologu Ty gadasz? Przecież to prv server.

Są na serverze 6 i 7 bon?

Jeśli tak to odporność na daną klasę i jechana. ;d

Pasjonat
Opublikowano

Serwer to Tiveria.pl

 

Nie ma 6-7 Bonów

Z biologiem jestem na tym samym poziomie co Oni

Opublikowano

O jakim biologu Ty gadasz? Przecież to prv server.

Są na serverze 6 i 7 bon?

Jeśli tak to odporność na daną klasę i jechana. ;d

 

 

Mowie o tym ktory w m1 w shinsoo jest na gorze na mapie ;]

 

Wiesz serwery ze stalkami i hwangami w sklepach to nie wszystko .

I nawet na 4FUNach topka w pvp ma biologa zrobionego ;)

wakow9.png
Opublikowano

Jest to server Tiveria.pl i mozna dodac tylko 5 podstawowych bonow

Więcej inteligencji.

Biologa zrób, bo wiem ze na tiveri są dobre bony w nagrode.

W sumie to nie wiem co by Tu móc zrobić.

Postać masz pro...

Ogólnie pozostało Ci bić lvl bo to też spora przewaga.

KOCHAM MINECRAFTA

Pasjonat
Opublikowano

lvl mam 93. jestem w top15. biologa oddałem "całego" oprócz notatek, ale ich jeszcze nikt nie oddał.

 

A wie ktoś może jak jeszcze zwiększyć swoją obronę magiczną ? max wyciągam 453, a wiem że na PL rekord jest 570 obrony magicznej

Opublikowano

Zrób w każdym możliwym itemie maksymalny bon na miecze + magie. Jak dałeś staty po inteligencji i energii życiowej ? Powinieneś dać w zręczność.

Opublikowano

Ja bym kombinował z butkami i naszyjnikiem bo mało bonów. Jakby weszło troche inta i kryt lub przeszywka było by dobrze

 

 

brawo wisiorek(jedyny to perlowy bodajze 4 int) i buty z bonem do int pro inteligentny jestes. Dowal zecznosci skille ci wzrosna. na bm dziala bodajze abs na ogien w sumie nie mam pewnosci bo nei testowalem ale ktos mi takl kiedys gadal.

Kolczyki z nieb. łez +9 z przetopami z przetopami

- 10% ludzi

- 1500 PZ

Serwer to Tiveria.pl

 

Nie ma 6-7 Bonów

 

Nawet nie wiedzialem z na tyn servie da sie do kolcow wsadzic bon do pz a to ciekawe.

Jak na lvl 93 to mizerne obrazenia ze sferki masz

Opublikowano

Ludzie OMG ?

Więc tak, nie wiem jak jeszcze możesz zwiększyć obrone magiczną, ale wiem co zrobić abyś w pvp był jeszcze lepszy.

Tzn nie do końca, bo walić będziesz tyle samo, ale pamiętaj.

Bon na regeneracje pż =)

50-100% i masz 2-4k pż w 3s na +

Także przydaje się.

Naszyjnik z niebiańskich łez wymien na ametystowy, dodaj tam max pż (oczywiste) i jaki bon wejdzie, uznaj za dobry.

Chyba, że masz lepszą koncepcje ?

Jeśli działa abs na ogień jako na bm to masz

http://wiki.metin2.pl/index.php/Bambusowe_Buty

te buty wkuj na +9 i wybonuj tak samo jak feniksa.

Tutaj jeszcze masz branse na regeneracje pż

http://wiki.metin2.pl/index.php/Kryszta%C5%82owa_Bransoleta

Te 10% krytyka nie robi takiej różnicy, bo jeśli wejdzie już krytyk to i tak duży więc...

100 na regeneracje pż masz + 10% na ogień.

Przetestuj, zobacz czy działa =)

Opublikowano

Czemu nie masz perłowego naszyjnika? To 7 Int więcej. ^^

 

Ja bym się nie dziwiła czemu tak bijesz, przecież ty bijesz bmom, którzy mają dodatkowe 30% absu z ochronki.

 

A mam pytanie, czy tam są epiki z takim samym dmgem jak na pl? Czy są zupełnie inne? Działa płonięcie?

 

@up

Absy na ogien, błyskawice, wiatr nie działają na żadne postacie ani żadne skille.

 

Opublikowano

Czemu nie masz perłowego naszyjnika? To 7 Int więcej. ^^

 

Ja bym się nie dziwiła czemu tak bijesz, przecież ty bijesz bmom, którzy mają dodatkowe 30% absu z ochronki.

 

A mam pytanie, czy tam są epiki z takim samym dmgem jak na pl? Czy są zupełnie inne? Działa płonięcie?

 

@up

Absy na ogien, błyskawice, wiatr nie działają na żadne postacie ani żadne skille.

 

 

30% abs z ochronki to bardzo ciekawe hehe . pamietaj tez ze to priv nie pl

Pasjonat
Opublikowano
Jak na lvl 93 to mizerne obrazenia ze sferki masz

 

te dmg ze sfery podaje na dobrych bm. nie na tych co mam ich na serie. i tak jak mówie. jest tylko 3 gosci co bije im po 3k ze sfery

 

i przepraszam w kolczykach mam 10% ludzi i 3x 15% abs. późno to pisałem więc sie zapędziłem

 

W świętym jest:

 

Wartość ataku 142-204

Wartość ataku magicznego 227-247

 

nie działa abs na ogien

Opublikowano

Abs na ogień działa na bma

wybonuj eq na podstawie mojego tuta (odnośnik w sygnie )

 

Na bm'a działa tylko abs na magie przestańcie już go wprowadzać w błąd, jeżeli nie macie zielonego pojęcia o bonusach.

 

A i proponowałabym cofnięcie ognistego na rzecz ciosu, bardziej się przydaję do pvp.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...