Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zestaw Za 1200 I Premka Gold 3 Dni


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja proponuje:

1. piesci- jak chcesz to kup sobie katane, lub mozesz dostac w promocodzie

2. dual beretty

3. aw50f

4. t-bomb- tylko ze narazie nie ma go w MP

5. .............................

6. adrenalina/flashe- zmienny 6 slot

 

Ja wymiatam takim zestawem. Ratio rosnie bez wiekszego wysilku.

Reflink - MrPiotrek122

Opublikowano

To zależy co lubisz. Wydajemy 1200 G1. Więc ja bym kupił coś takiego:

-AW50F, chyba że chciałbyś, aby się troszkę trudniej grało, to polecam AI AW.

-AW50F - 800G1 @ 640G1 (discount)

-AI AW - 560G1 @ ok.450G1 (discount)

 

PSG nie polecam, gdy mamy G1 do wydania. Jeżeli więcej grasz na UO i BG to weź AI AW na 8 slot. Jeśli wolisz CqC, to lubię także AI AW, ale lepsze oczywiście AW50F i je polecam.

 

Dalej:

T-Bomb - bardzo przydatna rzecz dla snipa. Teraz tego nie ma, ale po świętach na stopro będzie. 299G1@249G1 (ceny liczę w głowie ;])

MP5K kup w item shopie

A teraz to polecam nożyk balistyczny. Na odległość można sciągać ;]

 

5 slot jeśli będzie to smoke, chyba że grasz na BG to możesz kupić barret. Ale wtedy rezygnujemy ze snipy na 3 slot ;]

Więc chyba odpada.

 

6 slot oczywiście Adrenalina/Stamina/Flashe. Zależy kto co lubi ;] Mam nadzieję, że pomogłem.

Pozdro ;]

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...