Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

błąd w assassins creed


perkoz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

masz najnowsze sterowniki do karty graficznej??

18590.png

22230.png

23998.png

22404.png

15221.gif

 

 

Potrzebujesz pomocy pisz śmiało GG:8716559

 

 

Potrzebujesz vip hack famas,g36 .... zobrażeniami pisz w/w nr GG

Opublikowano

a dirext masz zainstalowany z gry czy nie instalowałeś??

18590.png

22230.png

23998.png

22404.png

15221.gif

 

 

Potrzebujesz pomocy pisz śmiało GG:8716559

 

 

Potrzebujesz vip hack famas,g36 .... zobrażeniami pisz w/w nr GG

Opublikowano

up

masz racje teraz w nowym Władcy pierścieni zobili takie coś w 3 misji ze nie mozna przejsc to jest zabezpieczenie to legalne czy nie??

18590.png

22230.png

23998.png

22404.png

15221.gif

 

 

Potrzebujesz pomocy pisz śmiało GG:8716559

 

 

Potrzebujesz vip hack famas,g36 .... zobrażeniami pisz w/w nr GG

Opublikowano

Boże człowieku... To jest wina złego cracka, a nie jakiejś SuPeR-hIpeR-pr0 zabezpieczenia.

Hip-Hop nie umarł.

Opublikowano

No to zloz reklamacje ;D zamien gre na inna

0014591598ps2mu7.th.jpg 288994.jpg

Ludzie! Kochani ! Coście tacy smutni? Przeciez jutro idziecie do pracy :D

Opublikowano

Zje..b ich ze daja Ci jakis szajs ;D Trzeba walczyć o swoje ;D mam nadzieje,ze masz paragon?

0014591598ps2mu7.th.jpg 288994.jpg

Ludzie! Kochani ! Coście tacy smutni? Przeciez jutro idziecie do pracy :D

Opublikowano

No i masz dziadu placek bylo trzeba tak wczesniej ;D moze sciagnij nowsiejsze sterowniki ;D

0014591598ps2mu7.th.jpg 288994.jpg

Ludzie! Kochani ! Coście tacy smutni? Przeciez jutro idziecie do pracy :D

Opublikowano

NO to ja nie wiem ;D A patche do girey??

0014591598ps2mu7.th.jpg 288994.jpg

Ludzie! Kochani ! Coście tacy smutni? Przeciez jutro idziecie do pracy :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...