Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Klasycznie Co Radzicie Kupić Za G1


mzc96

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znane pytanie wszystkim. Zasięgam sie waszej rady: mianowicie co radzicie kupić jeśli mam 400G1. Wiem, że nie dużo, ale zasięgnę waszej rady. Gram wszystkimi postaciami. Myślałem nad TMP9 albo M60 albo M134 Minigun. Może macie inne propozycje. Czekam na odpowiedzi i nagradzam za pomoc.

Spis modów do 1.5_01.

http://www.mpcforum.pl/topic/342769-spis-modow-do-15-01/

 

Zbieram plusy.

Opublikowano

jesli nie masz 5th slot to NIE kupuj m134 minigana ani M60! bo nie założysz (chyba ze z hackem)

Wiem spokojnie. To nie jest odpowiedź na moje pytanie więc nie ma plusa.

Spis modów do 1.5_01.

http://www.mpcforum.pl/topic/342769-spis-modow-do-15-01/

 

Zbieram plusy.

Opublikowano

Ja na twoim miejscu wziąłbym TMP. Mała, lekka, z dużym magazynkiem i przyzwoitym damagem.

Medic to bardzo uniwersalna postać, szczególnie na CQC. TMP bardzo pasuje na ten tryb gry.

 

Polecam TMP9.

Historia stworzenia Mańka


27.08.2009 Moderator War Rock


08.01.2011 Global Moderator


03.05.2012 Administrator


 


Now Elita

Opublikowano

Na razie dostałem jedną sensowną odpowiedź (nagrodziłem). Czekam na inne opinie mozecie polecać np. jakaś broń i adrenalina czy coś.Wciąż czekam ...

Spis modów do 1.5_01.

http://www.mpcforum.pl/topic/342769-spis-modow-do-15-01/

 

Zbieram plusy.

Opublikowano

ja polecił bym Ci TMP albo G36 jest nie droga za g1 więc wystarczy Tobie jeszcze na adrenalinę lub inny px

upaodl131d2.png

 

 

 

 

Moje Cheaty :

No_Menu

http://www.mpcforum.pl/topic/624388-undetected-no-menu-jacello/

http://www.mpcforum.pl/topic/622343-undetected-no-menu/

D3D:

http://www.mpcforum.pl/topic/628413-undetected-d3d-jacello-v10/

http://www.mpcforum.pl/topic/629602-undetected-d3d-jacello-v11/page__pid__4526048#entry4526048

 

 

Opublikowano

Za 400 g1 to tylko i wyłącznie opłaca się kupić tmp9. Zdecydpwanie zgadzam się ze słowami M@ńka.

czyli dużo osób jest za TMP9, a ja się zastanawiam nad M134 Minigun, bo ma sporo ammo , 300 kosztuje a gram nie tylko na cqc.

Spis modów do 1.5_01.

http://www.mpcforum.pl/topic/342769-spis-modow-do-15-01/

 

Zbieram plusy.

Opublikowano

A ja może z innej beczki. Polecam kupić promocode na Allegro na CX4Storm (8 zł?) na miesiąc. I Za 400 G1 kupić PXy dla Medyka. Znaczy jeśli nie masz premium to nie opłaca się kupować zmiany 6 Slota za G1. Kup wtedy Medic Boxy i Pxy typu 5% SP UP itp. No i radziłbym zainwestować w inne postacie, kupić stanimę ale coś dla inżyniera. Za 400G1 nie znajdziesz przyzwoitej broni na G1 te lepsze zaczynają się dopiero od 499. Sorry za offtop, chciałem złożyć radę tylko.

piotrek23.jpg
Opublikowano

m134 trzeba nauczyć się grać. Jak będzie to twój pierwszy zakup tej broni to nie polecem. Ja jakoś nie mam od dawna przekonania do tej broni.

Natomiast tmp9 jest szybka i wgl to bardzo dobra broń.

1374132184-U48159.png

Sygna by Cristiano

Opublikowano

Zdecydowanie tmp9... jeśli chceż grać na expa to dla energa + 6 slot ammo box / m14

i wymiatasz na cqc

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...