Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak Patrzyć Przez Ściany


Młody1234

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po 1. Patrzeć nie Patrzyć

Po 2. Podchodzisz obok jakiegoś kąta

Po 3. Jeżeli kąt jest po lewej stronie to naciskasz Q, jeśli po prawej - naciskasz E.

Po 4. Ustawiasz kamerę tak, aby jej część była w ścianie.

 

Jak pomogłem, napisz, żeby zamknięto temat, bo spam się zrobi.

Opublikowano (edytowane)

Po 1. Patrzeć nie Patrzyć

Po 2. Podchodzisz obok jakiegoś kąta

Po 3. Jeżeli kąt jest po lewej stronie to naciskasz Q, jeśli po prawej - naciskasz E.

Po 4. Ustawiasz kamerę tak, aby jej część była w ścianie.

 

Jak pomogłem, napisz, żeby zamknięto temat, bo spam się zrobi.

 

Masz racje, czyli temat zamknięty by nie było spamu :]

 

// właśnie to co piszesz to spam. i nie baw się w moderatora, y decydujemy o zamknięciu tematu...

Edytowane przez M@niek

Assior = )

Opublikowano

czasami ten bug sam sie robi np.jak patrzymy innym uzytkownikiem to widzimy ze przez sciany widzi a to samo sie robi

mozna tez hacka miec z ta funkcja

 

 

 

Mlody1234 wez usun nazwe nick bo jakis "NOB" ci może bana zrobić

Standing in the Hall of Fame !

 

(-(-_(-_-)_-)-)

Opublikowano

Ten bug jest tak stary, że głowa boli. Najlepiej to stworzyć oddzielny dział do bugów, tz. żeby temat był przypięty ^^

 

 

______________________

 

 

 

O kurwa. Co ja pierdole ... i co za huj z edytował Assior'a !?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...