Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Błędy Wyskakujące W Freebsd


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mam taki problem z serwerem ,że gdy zresetowałem go po poprawianiu bonów wyskakują mi ciągle błędy ,, No such file or directory"

Wiem co ten błąd oznacza ,ale ja nic nie grzebałem w locale ani nic.Proszę o odpowiedź.Poniżej zamieszczam screena .

post-284900-0-78173100-1293308689_thumb.jpg

lolzsp.png

sygna by -Shogun-

 

1289252160_by_cysters2_500.jpg

 

ZBIERAM PLUSY!+++

proszę zdejmijcie mi 5%

Opublikowano

W tym problem ,że nie używam FileZilli .Tylko w Navicacie się bawię.Nie wiem co to spowodowało.Przed ulepszeniem bonów było OK.

Przepraszam ,że nie w tym dziale ,ale jestem pierwszy raz na Mpc jako użytkownik :)

lolzsp.png

sygna by -Shogun-

 

1289252160_by_cysters2_500.jpg

 

ZBIERAM PLUSY!+++

proszę zdejmijcie mi 5%

Opublikowano

A tam brak plików usuń niepotrzebną zawartość z plków auto.sh

 

 

 

 

Czyli od katalogów AUTH po GAME99 zmień wszędzie zawartość auto.sh z:

 

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

 

Zamień na:

 

 

 

To jest ukryta treść, proszę

admin2r.png
Opublikowano

Yyy.Wiem ,że chcecie mi pomóc ale za bardzo nie wiem gdzie są te wszystkie katalogi ;)

Plusy oczywiście macie ,ale proszę o dokładniejsze wyjaśnienie np.takie

1.Wejdź w jakiś tam folder (gdzie on się znajduje)

2.Znajdź coś tam

3 Usuń coś tam

Oczywiście to przykład.Proszę o dalszą pomoc!

Jeszcze raz mówię ,że nie korzystam z FileZilli.Jeśli trzeba to zainstaluje!

lolzsp.png

sygna by -Shogun-

 

1289252160_by_cysters2_500.jpg

 

ZBIERAM PLUSY!+++

proszę zdejmijcie mi 5%

Opublikowano

Yyy.Wiem ,że chcecie mi pomóc ale za bardzo nie wiem gdzie są te wszystkie katalogi ;)

Plusy oczywiście macie ,ale proszę o dokładniejsze wyjaśnienie np.takie

1.Wejdź w jakiś tam folder (gdzie on się znajduje)

2.Znajdź coś tam

3 Usuń coś tam

Oczywiście to przykład.Proszę o dalszą pomoc!

Jeszcze raz mówię ,że nie korzystam z FileZilli.Jeśli trzeba to zainstaluje!

 

 

Zainstaluj FileZille, potem po kolei

 

 

/usr/home/game/ i tutaj wybierasz /auth i zmieniasz to co wyżej napisałem w pliku auto.sh

 

później wchodzi do /usr/home/game/channel/ i tutaj w każdym folderze first/game1_1/game1_2/gam1_3/game2/game69/game99 zmieniasz też to co wcześniej :P

admin2r.png
Opublikowano

Zainstaluj FileZille, potem po kolei

 

 

/usr/home/game/ i tutaj wybierasz /auth i zmieniasz to co wyżej napisałem w pliku auto.sh

 

później wchodzi do /usr/home/game/channel/ i tutaj w każdym folderze first/game1_1/game1_2/gam1_3/game2/game69/game99 zmieniasz też to co wcześniej :P

 

 

Ja w FileZilli nie widze folderu /usr/home/game coś.Wpisuje to i wyskakuje ,,Błąd: Directory /usr/home/game: no such file or directory

Błąd: Nie udało się otrzymać listy katalogów" Nie wiem co już zrobić.

lolzsp.png

sygna by -Shogun-

 

1289252160_by_cysters2_500.jpg

 

ZBIERAM PLUSY!+++

proszę zdejmijcie mi 5%

Opublikowano

Ja w FileZilli nie widze folderu /usr/home/game coś.Wpisuje to i wyskakuje ,,Błąd: Directory /usr/home/game: no such file or directory

Błąd: Nie udało się otrzymać listy katalogów" Nie wiem co już zrobić.

 

Uhhh, nie żebym Cie obrażał ani nic, tylko pierw zadam pytanie, jeżeli nie znasz się zbytnio na protokołach sftp, oraz MySQL, a także TCP/UDP/IP a także masie innych, czemu zabierasz się za stawianie serwera?

 

 

 

A teraz do tematu:

 

Zainstalowałeś filezille, ale połączyłeś się z serwerem?

admin2r.png
Opublikowano

Uhhh, nie żebym Cie obrażał ani nic, tylko pierw zadam pytanie, jeżeli nie znasz się zbytnio na protokołach sftp, oraz MySQL, a także TCP/UDP/IP a także masie innych, czemu zabierasz się za stawianie serwera?

 

 

 

A teraz do tematu:

 

Zainstalowałeś filezille, ale połączyłeś się z serwerem?

Jasne ,że się połączyłem.Wyskakują mi inne foldery i pliczki a tego nie mogę coś znaleźć.Zabieram się do tworzenia serwera ,bo przecież musi być kiedyś ten pierwszy raz.

Jakby co to screena mogę wysłać ,ale to na prośbę.

lolzsp.png

sygna by -Shogun-

 

1289252160_by_cysters2_500.jpg

 

ZBIERAM PLUSY!+++

proszę zdejmijcie mi 5%

Opublikowano

Jasne ,że się połączyłem.Wyskakują mi inne foldery i pliczki a tego nie mogę coś znaleźć.Zabieram się do tworzenia serwera ,bo przecież musi być kiedyś ten pierwszy raz.

Jakby co to screena mogę wysłać ,ale to na prośbę.

 

Ok, już myślałem że będzie ciężej jeśli Cie uraziłem to przepraszam.

 

To tak jeśli nie masz /usr/home/

 

To zobacz może masz /home/game?

 

Albo podaj mi na priv passy i IP sam to zrobię, nie martw się mi możesz zaufać a po pracy zmienić dostęp :)

 

Pozdrawiam Ary

admin2r.png
Opublikowano

Ok, już myślałem że będzie ciężej jeśli Cie uraziłem to przepraszam.

 

To tak jeśli nie masz /usr/home/

 

To zobacz może masz /home/game?

 

Albo podaj mi na priv passy i IP sam to zrobię, nie martw się mi możesz zaufać a po pracy zmienić dostęp :)

 

Pozdrawiam Ary

 

Nie spoko ja sam wiem ,że w te kulki nie jestem dobry.Mam Ci dać passy do hamachi? FileZilli? Navicata? Bo Ci dam ,bo wiem ,że sam chyba się z tym nie uporam.

Powiedz do czego chcesz passy i Ci wyśle na Pw

lolzsp.png

sygna by -Shogun-

 

1289252160_by_cysters2_500.jpg

 

ZBIERAM PLUSY!+++

proszę zdejmijcie mi 5%

Opublikowano

Błędy rozwiązane przez Arymanik'a.Serdecznie dziękuje.

Temat do zamknięcia.

lolzsp.png

sygna by -Shogun-

 

1289252160_by_cysters2_500.jpg

 

ZBIERAM PLUSY!+++

proszę zdejmijcie mi 5%

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...