Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Muzyka] 1 Wersja Piosenki Eminem - When I`m Gone Z Napisami Pl!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was!

Na święta, jako 1 na yt wpadłem na pomysł spolszczenia teledysku, wraz z piosenką eminema When I`m Gone!

Napisy ściągnąłem z tekstowo.pl, wrzucając je na film!

Myślę, że 3h roboty się spodoba ;)

http://www.youtube.com/watch?v=-9FdXm71xsk

Info dodatkowe:

 

1.Do wszystkich botów, neo, niekochanych dzieci itp. Jak się nie podoba - nie oglądaj! Robiłem to 3h ręcznie, więc jakiś szacunek się należy...

Sam zrób takie coś, to wtedy pogadamy jak równy z równym, jak nie to nie odzywaj się szczeniaku...

2.Jest to rzeczywista 1 wersja pl! Nie wierzysz? Wpisz sobie Eminem When I`m gone napisy pl i zobaczysz co wyskoczy :P

3.Wszystko, wraz ze zmontowaniem zajęło mi 3h, dzieląc na 2 dni.

 

Spodobało ci się? Chcesz nagrodzić mnie za moją pracę? Kliknij to + w prawym dolnym rogu :D

Opublikowano

i teraz wszyscy uwielbiamy okienka !

 

Sux, wolę wersję Oryginalne z tekstem, gdyż i tak wiem o czym jest śpiewane, a z napisami łatwiej mi jest się nauczyć piosenki.

 

Btw. Na Tekstowo często piosenki są tłumaczone źle...

Opublikowano

ja równiez wiem o czym jest spiewana ^^ ale za fatyge + sie należy ; ) zawsze coś ^^ ...

Lubie pisać i pomogac na MPC =]

 

forma zapłaty za pomoc ?! :

+

Opublikowano

po 1:15 wyłączyłem, bo jak sie okazało, wcale nie spolszczyłeś tego teledysku.

masz - i cierp!

Ile lat bociku?

10?; bo po twoim zachowaniu wnioskuje, że około tego...

Nie bd zniżał się do twojego poziomu, ponieważ takich ludzi jak ty trzeba żałować.

Idź się przewietrzyć, jak nie masz nic mądrego do powiedzenia...

Opublikowano

Lubię Eminema, piosenki znam ;) Tłumaczenia też ;D Noo ale są inni niedoszkoleni.. ;)) łap plusa :)

Opublikowano

"Kawał" dobre roboty masz + mogłeś pozamieniac różne kolory napisów na różnym tle bo czasami sie zlewają.Fajne podoba mi się

Jestem kulturalną osobą , lecz szacunek okazuje tylko osobom które na ten szacunek zasłużyły!Jeśli pomogłem Kliknij TU

 

1260200783byplonskijudo.jpg

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...