Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaki Serwer Byłby Waszym Zdaniem Najlepszym!


mariusz12

O serwerze AquaMT2  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mam co? zmieni? na serwerze??

    • Tak
      7
    • Nie
      0
    • Jest Dobrze
      0
    • Zmie?
      3
  2. 2. Czy mam kasowa? Konta!!!??

    • TAK
      10
    • NIE
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam przeprowadzam tą ankietę ponieważ chce poprawić serwer Żeby było dobrze ale muszę mieć wasze zdanie jeżeli macie jakieś pomysły napiszcie mi niżej.Jeżeli będą pomysły bardzo dobre daje +i 5 i znakomite komentarze!!!!

 

 

Zapraszam!!

 

I będą wielkie zmiany w Team oraz na serwerze jeszcze grajcie Teraz Resetu nie będzie kont ale będą wielkie zmiany!

 

Jeżeli chcecie żebym kasował Konta Odpowiedzcie w ankiecie!

Przybyłem w końcu na Forum MPc po 3 letnim banie na konto:D Czas odnowić stare znajomości i zrobić coś nowego !


 


Już niedługo Reaktywacja Serwera AlarmaMt2 :)

Opublikowano

serwer jest zjebany zacznijcie od zmiany teamu

a potem zrobcie jakiegos serwa np. na start 75

i potem ciezki exp , takie serwy sa najlepsze niemcy takie robia

wlochy takie robia i jest pro ludzi

a wy ciagle te same z dennymi handlarzami itp.

Pomogłem daj +? zapewne zminusujesz, ale to zależy od ciebie..

bo przecież nie każdy jest dzieckiem..

Opublikowano

Zrób reset kont ;] to przyciągnie nowych graczy. Częstsze eventy ;] i mam nadzieje że masz ogarnięty team;] aha i sprawdzaj top 5-10 bo przeważnie są to daggerki kobiety na dmg

Opublikowano

Mam Swoje nowe questy fajne zobaczycie bedzie fajnie A team już ogarniam!

Przybyłem w końcu na Forum MPc po 3 letnim banie na konto:D Czas odnowić stare znajomości i zrobić coś nowego !


 


Już niedługo Reaktywacja Serwera AlarmaMt2 :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...