Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poziom Ostrzeżeń - Pomysł


Czy chcesz  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Chcesz aby to wprowadzono?T

    • Tak
      6
    • Nie
      6
    • Nie mam zdania
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześc wszystkim.

Mam pomysł co do poziomu ostrzeżen.

Jeśli ktoś ma 0% i zrobi tuta to może ze marnuje się ale jeśli mielibyśmy na koncie 5% to one by znikly.

Do czego zmierzam? A no do tego zeby zrobić ostrzenia na +.

 

Tylko jeśli ''zaspamowalibyśmy'' i mamy na koncie +10% to znika ono całe, czyli nagroda w postaci warnu jest 2x większa.

Jeśli mielibyśmy 5% to tracimy tylko 5% a później to już wiemy co by się działo, normalnie dostajemy na -.

 

Można by dać za 100% jakąś nagrode, np gold member lub po prostu modzi wiedzą ze user się stara, robi tuty i pomaga.

KOCHAM MINECRAFTA

Admin Cienia
Opublikowano

Nie, dlaczego? Za tuty są reputacje a nie ostrzeżenia na + ;)

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

A ja kapować tego nie kapuję...

 

Mam takie samo zdanie jak D&G.

Do tego służy reputacja, ale że wy userzy nie umiecie normalnie z niej korzystać to wasza i tylko wyłącznie wasza wina.

 

NA NIE.

1334497071-U17330.png

Opublikowano

OMG...

Jeżeli ktoś ma ostrzeżenia na (+) to znaczy że ma kilka warnów.

Tutaj by trzeba było powiedzieć że ma się ostrzeżenia na (-)

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Admin Cienia
Opublikowano

Zamknijcie to już bo każdy podemną się pomnie powtarza..

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano
Nie, dlaczego? Za tuty są reputacje a nie ostrzeżenia na + ;)

to wystarczy mieć w sygnie "daj + bo..." i napisać post w metinie.

; )

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Cześc wszystkim.

Mam pomysł co do poziomu ostrzeżen.

Jeśli ktoś ma 0% i zrobi tuta to może ze marnuje się ale jeśli mielibyśmy na koncie 5% to one by znikly.

Do czego zmierzam? A no do tego zeby zrobić ostrzenia na +.

 

Tylko jeśli ''zaspamowalibyśmy'' i mamy na koncie +10% to znika ono całe, czyli nagroda w postaci warnu jest 2x większa.

Jeśli mielibyśmy 5% to tracimy tylko 5% a później to już wiemy co by się działo, normalnie dostajemy na -.

 

Można by dać za 100% jakąś nagrode, np gold member lub po prostu modzi wiedzą ze user się stara, robi tuty i pomaga.

Czytałeś to przynajmniej raz ?

Ja jestem na nie!

Ponieważ ostrzeżenie to jest kara.

A ty chcesz wprowadzić coś odwrotnego.

Lepiej zrobić wo gule coś innego np pasek dobrych tutów użytkownika.

Np Obok Joaquina na dole będzie się wyświetlać link do tuta 50kk w tydzień.

Lub zrobić najlepszy tut użytkownika od 250 postów.

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...