Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Wasze Wrażenia Po Darmowym Easymetin2


FighterWks

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Tutaj możecie się pochwalić co zdziałaliście :D Co prawda zostały 3h do końca Free :D ale możecie się pochwalić

 

Ja Wbiłem z 52 na 53 i 2kulki

393.jpg

Opublikowano

no ja zaczełęm grać surą wp i od 1 lvl wbiłem 35 i może jeszcze przez te 3h wbije 1 lvl

MELIUS EST SEDERE BRAVE ET PRAECLARIUS MULTUM AC DIU

Opublikowano

Mi dropnął FMS i wbiłem 40 lvl z 36. Dodatkowo troszkę kaski się nazbierało.

p o m a t u r z e c h o d z i l i ś m y n a k r e m ó w k i

Opublikowano

Zajebanie eq chinskim botom xD

Nie zla zabawa

Na s4/5 mam po 6 malzy i duzo marmurkow ks poli itp

na 19 < tam gdzie gram mam marmurki ks poli k.k. i 2kk xD

Roonie ma wiecej zarobil 1kkk ;/

Opublikowano

 

Moje pytanie, można wykupić licencję za sms?! :D

Możesz dogadać się ze sprzedającym na allegro,jeżeli wyrazi na to zgodę.Chociaż wątpię żeby się zgodził.

Opublikowano

Ja słabo.

Bo źle przeczytałem i myślałem że z 25-27 jest free a nie 23-25 i boce tylko 1 dzień.

Wczoraj byłem u wujka na wigili to postawiłem 2 em2 i buffem z 21 do 22 bo neta przerwało.

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Opublikowano

a ja ninja dagger w 2 dni 30lv.

 

P.S. - dzisiaj o 12.00 kończy się darmowy em2 tak? A ja sobie dalej boce tym moim ninją hehe. Pewnie dopuki nie wyłącze metina lub bota to będę miał dalej darmowy, w przeciwnym razie bedzie juz platny ;d

 

 

Rola Healera w grach MMO jest taka sama jak basisty w zespole - Zauważa się go dopiero wtedy, gdy przestanie grać.

Opublikowano

Ja dalej na em2 siedze, bo nie wylaczylem

^^ dalej mam i gram ide wlasnie na chinskie farm boty ;] tam gdzie brayantgk wie ^^ gadalismy tam razem i od tamtego czasu nalecialo mi 250kk + kaski na 10 levlu ^^

@DOWN

Slabo, ja 60 malzy im podkradlem i pare marmurkow z m1 zwierzat, i poli, otworzylem malze, 2 x miala 4 x nieb 1 x czer ;]

biala - 2x 65kk

Nieb - 4x 16kk

Czer - 1 x 35kk

;]

Opublikowano

Ja sobie kradłem dropek botom i expiłem Ninją 35 do 42

A tutaj ss z ukradnietego dropu miałem go więcej ale zapomniałem zrobić ss ogólnie teraz mam z niego 35kk i jeszcze z 10 marmurków na sell

 

 

http://ifotos.pl/img/122415554_qsnpqp.jpg

 

 

Ps. Ta kasa co mam to tez od nich razem z całego dropu samej kasy było 6kk

Opublikowano

Ja butki 1000 PZ i inne smiecie . Wyexpilem 2 boty do 30 lvl i teraz fb przez 3 h 20kk jak narazie :D

 

Teraz mi bot expi ninje ;D

Opublikowano

Ja w 1 dzien 250kk + :D

Ale nie mam farta do ulepszania ;/ ciagle cos pali na +6 ;d

 

Ja jadę na kilka postaci, jak na razie 3x 35 :)

 

 

@saske, odezwij się na gg (w profilu masz), sprawę mam :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...