Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ponownie ! W tym poradniku pokażę , wam jak zrobić ''sztucznego virusa'' który wyłącza komputer.

Nie jest to virus lecz skrót ! Zacznijmy od tego :

 

JAK ZROBIĆ ?

 

1) Klikamy na pulpit prawym przyciskiem myszki ---> Dajemy NOWY --->Skrót

 

2)W lokalizacji skrótu piszemy :'' shutdown -s -t 300 -c '' lub '' shutdown -s -t 300 '' (300-Czas po którym wyłączy się komputer)

 

3)Nazwa skrótu : Dowolna... ---> Następnie zmieniamy ikone . ! (ODPALAMY)

 

 

JAK WYŁĄCZYĆ ?

4)Dajemy : START ---> URUCHOM ----> Shutdown -a --->OK :)

 

 

E F E K T :

 

hackv.png

GG: 23384774

 

Skype : ziomektokarex

 

Forum : Dexi < 33

 

Telefon : 787188838

Opublikowano

Jak byś czytał dokładniej to byś wiedział ;)

Potem napisałem że to nie virus tylko skrót :]

GG: 23384774

 

Skype : ziomektokarex

 

Forum : Dexi < 33

 

Telefon : 787188838

Opublikowano

I wszyscy razem

WY - PIER - DA - LAĆ!

Ile razy można wałkował te same tematy? Rzygać się chce.

Jeżeli szukasz pomocy, piszesz poprawnie po polsku, a rozwiązaniem twojego problemu nie jest pierwszy link w google - prawdopodobnie pomogę.

Jeżeli chcesz gotowca, to najpierw podaj cenę. Cenę w pln, bo za plusy pracują lamusy :)

  • 4 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...