Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Ss] Tapety Własnej Roboty V4


Mephisto1994

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tapeta nr.1

 

 

fraktal1.jpg

 

 

Tapeta nr.2

 

 

fraktal2i.jpg

 

 

Tapeta nr.3

 

 

fraktal3.jpg

 

 

Tapeta nr.4

 

 

fraktal4.jpg

 

 

Tapeta nr.5

 

 

fraktal6.jpg

 

 

Tapeta nr.6

 

 

fraktal7.jpg

 

 

Tapeta nr.7 (z czym wam się ona kojarzy?)

 

 

fraktal5.jpg

 

 

 

Zezwalam na kopiowanie. Proszę o +'iki.

rsbanner2.jpg

 

Zachowaj minusy dla tych, którzy je zbierają! Ja proszę o +

Opublikowano

Kolego... to sie juz robi nudne... Co Twoje 'tapety' maja wspolnego z metinem?

Zaloz sobie temat w dziale FanArt i tam pokazuj swoje dziela

+

dobo95.png

Sygrantura by AgatkaPL :) Dziekuję ;)

Opublikowano

Przecież spoilerów się kur** obejrzeć nie da...

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Opublikowano

bez obrazy , ale twoje tapety nie maja nic do metin2

i dodales je do zlego dzialu..

Pomogłem daj +? zapewne zminusujesz, ale to zależy od ciebie..

bo przecież nie każdy jest dzieckiem..

Opublikowano

Jeśli zły temat proszę o przeniesienie do dobrego tematu.

rsbanner2.jpg

 

Zachowaj minusy dla tych, którzy je zbierają! Ja proszę o +

Opublikowano

Jedno co powiem.

 

 

"7 tapet które upiększą twój pulpit"

 

Chyba pogorszyć wygląd i zniechęcić do oglądania go xD

X


by Me.

Opublikowano

Jedno co powiem.

 

 

"7 tapet które upiększą twój pulpit"

 

Chyba pogorszyć wygląd i zniechęcić do oglądania go xD

 

Chyba ty tak sądzisz. Pfff...

rsbanner2.jpg

 

Zachowaj minusy dla tych, którzy je zbierają! Ja proszę o +

Opublikowano

Chyba ty tak sądzisz. Pfff...

 

Oczywiście że ja tak sądzę...

Chyba po to wypowiadamy się by powiedzieć co sądzimy o tych "tapetach"....

X


by Me.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kolego... to sie juz robi nudne... Co Twoje 'tapety' maja wspolnego z metinem?

Zaloz sobie temat w dziale FanArt i tam pokazuj swoje dziela

Hmm.. mają dużo . Kolega dał ci tło a ty se możesz wkleić postacie z metina lub coś innego a ty narzekasz ,,, boshe

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Co za shitt...

 

 

 

 

Jedynie 4 jest dobra, ale te linie gdzieniegdzie kwadratowe + przydało by sie ich lekkie pogrubienie

 

 

 

 

Wynik? Nie upiększają pulpitu, wogóle sie na tapete nie nadają ale jednak do czegoś mogą się przydać

 

Rady? Daj więcej kolorów, niepozwalaj aby większość tapety zasłaniał kolor czarny, jęsli koniecznie tego chcesz używaj dużo szarego i bez jaskrawych kolorów.

 

 

 

 

Mam nadzieję, że się nauczyłeś odemnie czegoś, więc nie obrażaj się za moją krytykę :)

 

Pracuj pracuj ;)

 

 

BlackShot

sergeantmajory.png

Vectorek

Klan: Aeria

Opublikowano

Tapety ? Fatalne, brush i jakies krycie/cienie.

2/10

chadasygna.png

 

 

Wracam do gry, zaklinam się na Boga,

Tu nie ma opowieści o drogich samochodach.

Dziś przychodzę do ciebie i przynoszę złe wieści,

Wciąż nawijam ten rap o niepokornej treści.

Opublikowano

Nie wiem jak Wam, ale mi osobiście się nie podobają.

Jedynie, co one mogą zrobić to spieprzyć nam pulpit.

Dziękuję, pozdrawiam.

g0Tef.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...