Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Konkurs Na Najciekawszy Screen O Tematyce Świateczno-Noworocznej


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dowiedziałem się z Oficjalnego ''Forum NosTale'' że jest taki konkurs.Konrkurs polega na tym żeby zrobić SS'a(Obrazu) o tematyce świąteczno-Naworocznej.Pomysł zostawiają nam.

Możliwe jest użycie co dostępne w grze,ale tylko tego.Nie wolno dodawac innych elementów.Nie Kapuje.

 

 

* Należy wykonać screen, z widocznym nickiem

* Screeny należy umieścić na http://imageshack.us/

* Zgłoszenia należy wysłać na e-mail [email protected], pamiętając aby linki do podanych screenów były właściwe.

* Zgłoszenie ma wyglądać w następującej formie:

link do screena

nazwa postaci

nazwa konta

serwer

* Każde błędne, bądź niespełniające zasad zgłoszenie będzie odrzucone

* Nagrodzone zostaną 3 najlepsze screeny

* Screen nie może być modyfikowany

* Jeden gracz - jedno zgłoszenie

* Zgłoszenie na konkurs musi być wysyłane z e-maila przypisanego do konta(To było teraz kopiowane)

 

Nie kapuje:(

Cioty mają Hif*(*=A).Justin ßießer to ja! :Đ

Opublikowano

Idziesz gdzies z kumplami w miejce świąteczne nejlepiej

 

strzelasz fote tylko musza być widoczne nicki i wysyłasz wszystko ;)

 

Ja nie biore udziały bo nagrody sa badziewne -,-

 

@Wyjaśnione close

1365339323-U58387.png

By Valky <3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...