Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Bony Na Start Bez Edytowania Reje!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, w tym poradniku pokażę wam jak dodać bony na start te co są w rogu w niektórych serwerach.. bez edytowania waszej rejestracji!

 

1. Logujemy się przez navicat do serwa

2. Wchodzimy w zakładkę Account --> Account

3. Klikamy prawym przyciskiem i wybieramy Design Table

4. Wyświetlą nam się nasze tabele... jedziemy na sam dol aż zobaczycie money_drop_rate_expire itd...

5. Klikamy na to i zmieniamy Default na 2013-05-20 16:00:00 lub jaka date chcecie... i tak z wszystkimi tutaj dam listę:

gold_expire

silver_expire

safebox_expire

autoloot_expire

fish_mind_expire

marriage_fast_expire

money_drop_rate_expire

 

6.Jak już to zrobiliśmy to klikamy save na gorze i reboot serwera...

Thx poradnik zrobiony przeze mnie zakaz kopiowania ( Poradnik nie jest z innego forum jak się bawiłem w navicacie to znalazłem wiec nie mówcie ze skopiowałem ! )

Opublikowano

dobry poradnik przejrzysty i estetyczny

Nie bądź żyd daj

add.png to nie boli.

 

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

 

fiiilm.gif

 

Proszę zdejmijcie mi te 15%

 

gotowcezallegrosw1.png

Opublikowano

Bardzo nieprzydatne... Bd miał 100 ludzi na serwie to każdemu pokolei bd musiał wszystko dawać ... Bezsens.

Moje TuTy

 

[TuT]Jak zabic 1 lvl METIN2 PL

http://www.mpcforum.pl/topic/157538-tut-jak-zabic-1-lvl-metin2-pl/

 

[TuT]Czarny Militar.

http://www.mpcforum.pl/topic/201960-tut-czarny-militar/

Opublikowano

Bardzo nieprzydatne... Bd miał 100 ludzi na serwie to każdemu pokolei bd musiał wszystko dawać ... Bezsens.

 

 

Nie zrozumiales poradnika... to jest ze za kazdym razem jak dodasz nowe konto to AUTOMATYCZNIE te bony ci sie dodawaja...

 

 

Niech ktos wyrowna minisuja...

Opublikowano

Było już na forum, nie mówię że skopiowałeś ale ameryki nie odkryłeś ;f

 

Kiepsko opisane, mógł byś jeszcze napisać co które do czego służy

np. autoloot_expire - 3ręka

itd. itp. etc.

I dostanie + lub - co wolisz :P

47a2cebcf2f4df95.png

Opublikowano

bylo a poza tym

 

gold_expire : Podwojona szansa na zdobycie przedmiotu.

silver_expire : Szansa na zwiększenie PD o 50%.

safebox_expire : Zwiększona pojemność magazynu .

Autoloot_expire : Ręka która automatycznie podnosi Yang (3 ręka).

fishmind_expire : Szansa na schwytanie rzadkiej ryby podwojona.

mariage fast expire : Punkty miłości szybciej się regenerują.

money_drop_rate_expire : Szansa znalezienia Yang zostaje podwojona.

Opublikowano

Czlowieku... przeczytaj pierw tut a nie piszesz!... TUTAJ WCHODZISZ W " DESIGN TABLE" I TAM EDYTUJESZ JAKIE SIE MA ROBIC... JAK ZROBIC KONTO... PRZECZYTAJ TEN TUT A POTEM TAMTEN A NIE P********* JAK KAŻDY -.-

Opublikowano

Czlowieku... przeczytaj pierw tut a nie piszesz!... TUTAJ WCHODZISZ W " DESIGN TABLE" I TAM EDYTUJESZ JAKIE SIE MA ROBIC... JAK ZROBIC KONTO... PRZECZYTAJ TEN TUT A POTEM TAMTEN A NIE P********* JAK KAŻDY -.-

 

wiedziałem że to gdzies widziałem , lecz to nie jest tu

sorrki

http://www.mpcforum.pl/topic/147469-problembony-z-is-w-rejestracji-komputeromaniaka/page__view__findpost__p__1072001

Opublikowano

To co dales to edytowana reje... a na moim tutku nie musisz wiec nie rozumiem po co jeszcze spamisz z tymi tematami...

 

Edit@ skąd ja miałem wiedziec ze to tam jest? a wgl zamkniete i nawet to nie jest tut tylko jakis gosciu napisal sobie Oo

Opublikowano

@UP

Żeby nie było, nic do Ciebie nie mam, nie wiem czemu tak pyskujesz w temacie YouTube4 .

Teraz zaglądnąłem tutaj i proszę, good job, pierwsza rzecz za jaką mogę Ci dać tego +'sa .

I powiedz mi czy warto się sprzeczać ? I tak kiedyś każdy umrze ^^

Opublikowano

Wiedziałem o tym (był kiedyś temat jak to zrobić :P/dosyć dawno).

Ale, jak już napisałeś tutka to masz tego + :>

65994253024037513199.png
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...