Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!

Mój kolega gdy kiedyś zmieniał XP na Viste usunął mu się internet ... Czy u mnie będzie to samo ?? Mam Radiówke (Za Murem Antena , Na strychu Ruter i od rutera idzie do mnie do kompa internet i do laptopa , przy kompie mam adapter do sieci oczywiście ) i jak bym mógł sie zapezpieczyć żeby nie utracić internetu w komputerze po tej małej zmianie (bede formatował komputer)

WoLe +

W Spoilerze jest cała prawda o Metin2 :

 

beztytuugb.png

 

W spoilerze nie ma nic :

 

Mówiłem że Nic Nie Ma

To Po Co Otwierasz Dalej

W Tym Spoilerze Nic Nie Ma

w tym Też

I W tym

W tym Także

I tu też po co zaglądałeś

No i Po co ?

Jak Ten Spoiler Otworzysz Wybuchnie ci głowa

Bum !!!!!! Mówiłem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Ale gdzie one są ?? co mam zgrać ...

Sterowniki mam tylko od Adaptera USB TP-LINK ....

WoLe +

W Spoilerze jest cała prawda o Metin2 :

 

beztytuugb.png

 

W spoilerze nie ma nic :

 

Mówiłem że Nic Nie Ma

To Po Co Otwierasz Dalej

W Tym Spoilerze Nic Nie Ma

w tym Też

I W tym

W tym Także

I tu też po co zaglądałeś

No i Po co ?

Jak Ten Spoiler Otworzysz Wybuchnie ci głowa

Bum !!!!!! Mówiłem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Wlasnie wystarzcy to wiedziec niepolecam Vistyy ale jesli juz masz zamiar zmienic to stery do karty sieciowej powinny byc na plycie ze sterownikami poszukaj tam a jak nie to na necie poszperaj ;]

6080.png

25236.png

5403.gif

32009.png

8319.gif

8524.gif

Opublikowano

Jak zmieniasz Widowsa/zmieniasz płytę główną to chyba się zmienia ci adres MAC.

U mnie wystarczyło zadzwonić do obsługi internetu ,powiedzieć im ten adres i za 2/3 godziny net już był.

"Tłum nie rozumie, tłum się nie interesuje, tłum jedynie podąża, tam gdzie kieruje się orszak"

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...