Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Byś Zareagował/Zareagowała Na Wiadomość, Że Byłeś Adoptowany?!


Upss

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak byś zareagował/zareagowała na wiadomość, że jesteś adoptowany. Twoi przybrani rodzice powiedzieli Ci o tym dopiero gdy miałeś 15 lat.

Twoi prawdziwi rodzice byli alkoholikami i oddali Cię do domu dziecka. Jaka byłaby twoja reakcja? :unsure:

PS: Mam zozola w mózgu : o.

­

809131449509880369478.gif
Opublikowano

jak by mi dali 1000 zl to bym zapomnial o tym :D

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7 (maks. 5 linijek).

Opublikowano

Zgadzam się z UP'em ;)

 

Jak bym miał ciężko żyć to bym wolał, żebym był adoptowany :]

 

Co do autora tematu. Można sądzić po tym, że napisałeś ten temat, że jesteś adoptowany ;D (bez obrazy)

Opublikowano

Zgadzam się z UP'em ;)

 

Jak bym miał ciężko żyć to bym wolał, żebym był adoptowany :]

 

Co do autora tematu. Można sądzić po tym, że napisałeś ten temat, że jesteś adoptowany ;D (bez obrazy)

 

A co do autora tematu, to jest to kobieta.

 

Musialbym to przemyslec, ale zapewne bym wyciagnal z tego sam pozytyw.

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Nie ważne kto urodził..ważne jest kto obecnie się Tobą opiekuje i Cię kocha.

 

Tyle ode mnie

1358809676-U384748.png

Opublikowano

^UP

Wystarczy popatrzeć jakie ta dziewczynka zakłada tematy 'Mam uciec z domu?! W szkole same pały, nie mam czasu na nauke bo musze lvl w metinie bić!'

Więc sie nie zdziwie jak następnym razem stworzy 'Jesteście emo, oldksul czy zią zią?!'

 

A włacha. Nie obrażajcie jej, bo ona ma nr gg do jakiejś góry ;o

 

 

'W realu' nie gadam z emodzieffczynkami, więc spłyń. Hormony ci buzują, masz pierwszy okres czy co?

Opublikowano

@Szymchel

Licz się ze słowami. Nie stawiłeś wieku na profil, bo pewnie bachor jesteś?

Wątpię, że w realu byś tak do mnie powiedział.

A depresje jak będziesz miał i życie będzie Ci się walić, to zobaczysz jak to jest.

@E

I tak wgl. nie piszesz na temat ;].

­

809131449509880369478.gif
Opublikowano

"Aha"

Zbyt duża sygnatura, proponuję używać funkcji

[spoiler] ... [/spoiler]

bądź skrótu w postaci linku. energy

 

snap20100225122706001.png

 

Opublikowano

Haha nie mogę xD

 

@ Ja bym chciał się więcej dowiedzieć o tamtych rodzicach, a potem kasa xD

1328997611-U170772.png

Opublikowano

jak by mi dali 1000 zl to bym zapomnial o tym :D

Co jesteś jeszcze w stanie dla kasy zrobić :):):)

upaodl131d2.png

 

 

 

 

Moje Cheaty :

No_Menu

http://www.mpcforum.pl/topic/624388-undetected-no-menu-jacello/

http://www.mpcforum.pl/topic/622343-undetected-no-menu/

D3D:

http://www.mpcforum.pl/topic/628413-undetected-d3d-jacello-v10/

http://www.mpcforum.pl/topic/629602-undetected-d3d-jacello-v11/page__pid__4526048#entry4526048

 

 

Opublikowano

Aby odpowiedzieć na te pytanie, musiałbym znajdować się w takiej sytuacji.

Jak to mówią: Syty głodnego nie zrozumie.

Dla osób zainteresowanych grą Shaiya

s1 Thesan, Dark Sin 16Lv+, zakładamy gildię.

Opublikowano

Ja bym chciał się spotkać ze swoimi prawdziwymi rodzicami... bym powiedział do ojca: "patrz jakiego syna wyruchałeś"

1375207970-U250359.png


Opublikowano

jak by mi dali 1000 zl to bym zapomnial o tym :D

Ty to pewnie loda byś staremu zrobił za 1000 zł

@top

Pewnie nic bym nie zrobił, bo tak na prawde huja by mnie to obchodziło, jak mnie oddali to huj im w dupsko :) pozdrawiam

Opublikowano

Jeżeli byłbym w sytuacji że dowiedział bym się ,że jestem adoptowany nic bym nie zrobił :>

icecubea.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...