Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Robienie avatarów.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ktoś wie jak to sie robi i morze ma jakiś program?prosze o szybką odpowieć.

z góry THX;]

Najleprzy tekst świata:

Skąd pobrać YouTube?

 

 

Jeśli korzystasz z Windows Vista lub 7 naciśnij Alt+Shift+Pint Screen :]

 

Szukasz miłego,z poczuciem humoru GMa, który ma zawsze komendy pod ręką na swój serwer Metin2?To napisz już teraz do mnie PW ;)

 

beznazwydz.jpg

Opublikowano

. <_<

 

@down

 

Gdzie ty widzisz spam? Dałem mu link do FanArt czyli ty bardziej zaspamowałeś ^^

Opublikowano

up

tylko spamisz nie dziwie się czemu masz tak dużo postów

prosze o przeniesienie tematu do FanArt

Drakness może Belt Generator

Opublikowano
Ktoś wie jak to sie robi i morze ma jakiś program?

 

morze zajrzyj do poradników na fanart. Ja polecam Gimpa (jak jesteś leniwy) a jak na prawdę to Fotoszopa cs3. Do awatarów trzeba się trochę przyłożyć:P (patrz mój)

Opublikowano

otwierasz nowy dokument 50x50 lub 120x120 mogą być różnej wielkości tylko max to chyba 150x150 i wklejasz np. render dajesz napis i gotowe -,-

Programy:

-Gimp

-Paint

-Photoshop

-Image ready(zrobic mozna w nim dodatek do avka)

-Paint.net ;p

-Photo filter czy jakos tam, ale nie wiem

[V]10

[V]50

[V]100

[V]150

[V]200

[X]400 postów

[X]1000 postów

[X]2000 postów

Opublikowano

Upss double, prosze o usunięcie tego posta, jeśli się da;p

[V]10

[V]50

[V]100

[V]150

[V]200

[X]400 postów

[X]1000 postów

[X]2000 postów

Opublikowano
Chcesz Avka to ci zrobie; )

No to zrób;]

Ej a grasz w War Rocka??

Bo widziałem takiego jednego tam mlody22pl ;]

Najleprzy tekst świata:

Skąd pobrać YouTube?

 

 

Jeśli korzystasz z Windows Vista lub 7 naciśnij Alt+Shift+Pint Screen :]

 

Szukasz miłego,z poczuciem humoru GMa, który ma zawsze komendy pod ręką na swój serwer Metin2?To napisz już teraz do mnie PW ;)

 

beznazwydz.jpg

Opublikowano

@up tak gra, ale sprzedał konto

xD

 

Jak ktoś chce avka to zapraszam do FanArt

Opublikowano

mlody swojego avatara zrobiles tak na powarznie czy co bo ja takie tez potrafie robic w paincie 5 sec mi zajmuje ^^

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...