Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie-Darmowy Em2 Jak Zarobić I Nie Dostać Bana


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciał bym się dowiedzieć gdzie mogę zarobić przez te 3 dni darmowego bocenia aby nie dostać bana tzn zmniejszyć szanse jest taka możliwość ? Może wypowie się ta osoba która nie dostałą żadnego bana za EM .. Proszę o pomoc z góry dzięki daje limit +++ i 5 ...

 

 

 

PS: Jak jest jakiś sposób na 100% możliwy na zablokowanie HS pisać !!!!

 

Pozdro :)

ZBIERAM + i -

 

Łyso Ci ?

Opublikowano

Niby jest ten LOCK caly, ale nie wiadomo czy dziala

 

 

Najlepiej Zablokuj lockiem i antywirusem HS, Powinno smigac;d

 

 

 

 

@SPAM

 

 

Ludzie, co wbijecei przez 3 dni, jak mozecie to przyplacic Kontem?

 

Tirtum Pirtum!

Opublikowano

Ja na głównej postaci przeciesz nie będe grał :D tylko na dropku będę bocił np w Lochu Pająków .. Na medale itp .. Więc co mi tam na dropka mnie mogą zbanować ; p a wiesz może czy jak gram główną postacią na obejsciu to logi też wysyła ? TZN raz tylko na obejściu na 5 min siedziałem

ZBIERAM + i -

 

Łyso Ci ?

Opublikowano

Jesli Bociles na glownej postaci i HS zapisal logi, ale nie wiem nie wyslal ich to moze wyslac.

 

Moga ci pobanowac Konta, jesli masz na tym samym e-mail lub osiedle ma takie samo IP

 

 

PS musisz mi dac 2 -, zebym byl 1 - na przod;d jesli dasz 1 to tylk to sie wyzeruje;d

Opublikowano

up@

nie spamuj

@topic

zablokuj programem lockanexe

 

Mógł byś podać link do tego programu ?

 

 

PS: wiem że mam Ci dać dwa - emilo :D

ZBIERAM + i -

 

Łyso Ci ?

Opublikowano

Ja mam problem z free time na em2 ponieważ jak już się postać załąduję to nie wyskakuje żadne okienko em2 , mapa ani nic też tak macie?

MELIUS EST SEDERE BRAVE ET PRAECLARIUS MULTUM AC DIU

Opublikowano

Bana możesz dostać wszędzie wystarczy, że jakiś noob się uczepi i napisze do GMa.

Moim zdaniem najlepiej expić tam gdzie najwięcej idiotów m1,m2.

Tutaj masz tutoriale jak obejść HS:

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

 

Myślę, że temat wyczerpany.

 

Zamykam.

xb4c9CP.png
 

Serwer, który sprawi, że przypomnisz sobie dlaczego zacząłeś grać w metina :) 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...