Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jaki Posiadamy Napęd W Konsoli


Jasiek145

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc zaczynamy potrzebujemy Konsoli zwanej Xbox 360 aby dowiedzieć się czy konsole przerobimy na LT+ czy na ixtreme od 1.4 w górę.

1.Zdejmujemy Przedni panel. (chyba każdy umie ? jak będzie trzeba na prośbę user'ów dodam filmik)

2.Koło napędu mamy otwór o ten (zaznaczony na zdjęciu)

21122010001.jpg

 

3.Jeżeli mamy Białe kabelki to posiadamy napęd BENQ

A jeżeli posiadamy Żółte kabelki to jesteśmy właścicielami napędu Liteon

4. Możemy też rozpoznać po dacie produkcji od 21.04.2008 zostały produkowane Liteony, a jeśli posiadamy konsole sprzed 21.04.2008 to posiadamy napęd BenQ

 

Myślę ,że tut się przyda :)

 

@Edit chyba jak zdjąć przedni panel :> się robi :)

@Edit 2 tylko niech mnie sie telefon naładuje :> i zaczynam nakręcać :)

icecubea.png

Opublikowano

Ja mam napęd Benq :)

 

2 białe kabelki.

 

Jeżeli macie żółte kabelki to niedobrze.. :D

a jak białe to się radujcie przy wigilijnym stole xD

 

autor tematu otrzymał plusika

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

@UP

Niee Liteon jest lepszy od Benq

Ponieważ Liteon jest mniej wykrywalny po przerobieniu konsoli (Nie popieram piractwa) Mniej rysuje płyty i jest mniej wadliwy od Benq

@Co do tematu

Tut ładny lecz mógł byś dodać ten filmik jak otworzyć konsolę.

Kocham http://www.mpcforum.pl!!!

18706.png

Pomogłem daj +

 

Sheut-.png

Opublikowano

Liteon 4Ever :D. Leci +. Dla tych co dopiero kupili x'a na pewno się przyda.

@Offtop: zna może ktoś wiarygodną osobę która odblokowuje dostęp do xbox live z okolic Rybnika lub Katowic? bo dostałem bana za przeróbkę B)

7m9a.png


  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Liteon przeróbka lt+

1321383239-U30311.png

 

Powróciłem jak feniks by Zniszczyć To co było

i sprawić iż wszystko powstanie z popiołu

Opublikowano

@lackidacki

w Katowicach na starym dworcu jest giełda komputerowa. W soboty i niedziele od 9 - 13

tam powinieneś znaleźć to co Cię interesuje ;)

ja tam jutro jadę, kupuję CoD:MW2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...