Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Detected]] Sirosix'S Public D3D V5.6 [Aimbot!, Opk, Unl. Ammo, Esp, Chams...]


Sh3jk4r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam przedstawiam wam :

SiroSix's Public D3D V5.6 [Aimbot!, OPK, Unl. Ammo, ESP, Chams...]

---

Download

---

Download SpeedShare

---

SKAN

---

Informacje :

-Unl. ammo dont work in zombie mod ( and can make crashes normal)

-Turn off "Chams, mine/nadecolor, wallhack, glasswalls, unl ammo" if u dont want that warrock randomly crash

-ESP Dont work on Windows XP

-nozombiedamage = you cant kill zombies and zombies cant kill you

-Warrock blocks now keyevent (autof, autostart e.t.c..... dont work)

---

SS

 

Udanej zabawy sh3jk4r

post-135683-0-85354400-1292961473_thumb.png

John_Cena_Signature_by_RomRomz.png

Moje dokonania :

[x]50 Posts

[x]100 Posts

[x]150 Posts

[x]200 Posts

[x]250 Posts

[x]300 Posts

[x]350 Posts

[ ]400 Posts

[ ]450 Posts

[ ]500 Posts

Opublikowano

jak wciskasz (polecam) np. alt to ci namierza najbliższego albo wybranego przeciwnika tak że nie musisz kręcić myszką jak krąży naokoło albo coś przy snajperkach takich jak psg bardzo przydatne

nowe acc strielock275!!!

Opublikowano

no aimbot jest fajny miejmy nadzieje nadzieje, że już zostanie u Sirosa. Plus dla Ciebie +

Opublikowano

Wszytsko działa polecam i leci +

Może nie wszytsko ale te rzeczy które nie działają sa wypisane

Jestem kulturalną osobą , lecz szacunek okazuje tylko osobom które na ten szacunek zasłużyły!Jeśli pomogłem Kliknij TU

 

1260200783byplonskijudo.jpg

 

Opublikowano

Działa masz WIELKIEGO +

Dziękuję T H C za ... eeee.. za to, że zapominam

Dziękuję M O C za to, że to moja rodzina

Dziękuję moim starym za to, że po prostu jestem

Dziękuję życiu za to, że jest dla mnie wielkim questem

Opublikowano

Alienatorek - mnie działa.

A jak przestanie tak szybko działać to przez tych ktorzy lataja, i odwalaja zamiast po kryjomu chamsowac etc. -,-

Zbieram plusiki :) Kliknij ten zielony znaczek po prawej (add.png)!

Ciebie to nic nie kosztuje, a mnie pomoże :))

GG: 778 46 40

 

sharpsh0ter.gif

sharpsh0ter.gif

 

 

sygnagifxd5.gif

asdadasdasb954.gif

 

 

Opublikowano

Może mi ktoś powiedziec czemu przed update działały mi tylko sirosixy , a teraz jakieś inne obecnie używam "Churche" i jest nawet dobry ale mało ma opcji a do siro sixa się przyzwyczajiłem i wgl może mieliście podobne problemy i je rozwiązaliście ?

Odkrywca
Opublikowano

Siemka Mam Pytankooo ....

 

Może mi ktoś powiedzieć jak to otworzyc i gdzie wkleić?? Bo wkleiłem do foldera z Warockiem i Pisze mi Cały czas ''Waiting for WarRock.exe.

 

Bardzo Proszę o szybką odpowiedzić

Z Góry dziekujęę

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...