Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, mam mały problem.

 

Gram sobie w Nostale nagle gra mi się wyłącza (pojawia się biały ekran i błąd). Wie ktoś co zrobić???

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Zawsze jak nie działa NosTale,to trzeba od nowa instalować.I sprawdź wymagania.

post-280119-0-88500200-1292957624_thumb.gif

post-280119-0-05896600-1292957632_thumb.jpg

post-280119-0-92465200-1292957638_thumb.gif

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Zgadzam się z @UP'ami Reinstall powinien pomóc

p234276maxypbxeoi1.gif

 

HeadShot!

 

 

"Jak masz ten vibe to podaj dalej

Daj ten hajs, bo kocham szaleć

Pal ten szajs i obal całe

Podaj dalej, dalej."

 

 

Zbieram Minus.png

 

 

 

19140.jpg

Opublikowano

ciekawe w czym , chyba traceniem czasu na zbędne instalacje

 

problem raczej po stronie sterowników go karty graficznej , zainstaluj starsze jeśli masz najnowsze , albo odwrotnie nowsze jeśli masz stare

czasem pomoże ponowna instalacja directX

 

i na przyszłość w razie problemów należy podawać SYSTEM OPERACYJNY

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

System Operacyjny: Windows 7 (gra działa na nim)

 

Wymagania: Spełniam minimalne (gra działa płynnie tylko sie wyłącza)

 

robem: Twój sposób nie pomógł straciłem tylko czas

 

Reinstall też robiłem i ciągle to samo!

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

to wyłącz uac ( info masz na google) i uruchamiaj nostale jako Administrator

reinstal directax tez trocho może pomóc

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

@UP UAC mam wyłączone, reinstall directa zrobiony i co? Ciągle to samo.

 

Zauważyłem że gra się wyłącza podczas zabijania potworów, wie ktoś może czy to internet czy komputer?

 

Internet: 8MB/s

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Może nie masz jakiegoś składnika. Zrób reinstall w ostateczności pokombinuj z directx'em tak jak kolega robem powiedział.

Z resztą ja raczej polecam szukać pomocy na oficjalnym forum , nie jesteś jedyny , który ma taki problem i napewno nie będziesz ;)

 

Właź >>> Link

63989389769756300986.png

Opublikowano

A jaki ten błąd?

 

Jak się nazywa?

 

Podaj nazwę to może będę w stanie ci pomóc.

http://goku007.wrzuta.pl/sr/d/aQakNCuOLyX/dragon_ball_z_-_goku_iii

Opublikowano

A jaki ten błąd?

 

Jak się nazywa?

 

Podaj nazwę to może będę w stanie ci pomóc.

 

Błąd - jest w temacie.

 

Pomóc - uważam że dostał już dość wskazówek. Moim zdaniem można zamknąć.

 

Nazwa - jest w temacie.... <_<

63989389769756300986.png

Opublikowano

nadal nie podał jakiego typu jest błąd ! napisane tylko

To jest ukryta treść, proszę

ani słowa nie widziałem na ten temat a skoro pisze to i w czym/gdzie robi błąd gra , CO TO ZA BŁĄD ?

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...