Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Dostałem Bana Za Fishbota Odwołam Się ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panie Gm chciałbym panu powiedzieć ze nie grałem na fishbocie i przepraszam za tą sytuacje że tak się stało moze ktos mi weszedł na konto i grał na fishbocie ale nikomu nie podawałem

. Chciałbym panu powiedzieć jeszczę ze to była moja jedyna postać na której expiłem mialem konia bojowego , naprawde ja nie grałem na fishbocie Proszę o odblokowanie konta , ponieważ : Wie pan GM ile się namęczyłem ? Nie chcę mi się wbijać jeszcze raz bo miałem nawet fajny ekwipunek .Proszę o wyrozumiałość i odblokowaniu konta Pozdrawiam Znany wam : *********

Odpuści pisałem juz mu z 2 wiadomości :D?

Zbieram -

By Kazik33333

Opublikowano

nie ... 5 wiadomosci ? no way ze odwola ^^

Lubie pisać i pomogac na MPC =]

 

forma zapłaty za pomoc ?! :

+

Opublikowano

namenczyłem

 

Niechcę mi się wbijac jeszcze raz bo miałem nawet fajny ekwipunek

 

Co go to może obchodzić , że nie chce Ci się wbijać ? -.-

 

Hs wysłał im logi i automatycznie dostałeś bana . Za hacki nie odbanowują

 

Jakby tobie odpuścił to musiałby połowę serwera odbanować..

 

Nierealne

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Nie odpuści na tym to polega żeby tępić jak odpuści napisz to może skurw*** odbanują mojego bodziaka 70 lvl.

 

Ogólnie to 1 na milion na całe życie :P

 

Edit@ poczekaj 15 lat może odbanują, zobaczymy może tyle wytrwasz xD

W GRZE NICK JERNEY LUB JOHNMCCLANE

Opublikowano

nie no pisałem to szybko Edit: Nie 5 wiadomości sory tak gdzieś z 2 :)

Dwie to i tak za duzo, pomysli ze jestes niecierpliwy .

KOCHAM MINECRAFTA

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...