Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Stworzyłem Ten Temat By Spytać Się Czy Warrock Jest Bugniety


Dziocha

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ten WarRock jest bugnięty czy co strzelam z famasa cały magazynek i koleś stoi czasami 5 strzałów i koleś death wyjebie całe ammo ze scorpow koleś stoi we mnie wyjebie 20 ammo i nie żyje.Raz zajebiście idzie a raz chujowo od czego to kurwa jest zależne

Opublikowano

od skilla ;) ja tak miałem że na pro0 koncie rozjebywałem z 5 nabojów i od razu ładowałem wlazłem na low konto jebje do niego i z przyzwyczajenia załadowałem a on mnie z pięści rozjebał ^^

Opublikowano

Wedlug mnie od laga przeciwnika... Kilka razy mialem tak z graczami.. Cisne w nich famasa+xm8 a oni jeszcze pol hp...Ale na prawde rzadko takich spotykam:P

Bardzo proszę o ściągniecie kilku %.

Opublikowano

Warrock ma sporo bugów ale to akurat zależy od Lagów.

Kiedyś grałem z takim łyżwiarzem że wpakowałem w niego cały magazynek m60 (ma magazynek 100/1) i jeszcze żył !!!!!!

Ale to naprawdę skrajny wypadek.

,,Spieszmy się strzelać w ludzi, tak szybko biegają"

 

Funy,Hacki do WR,Filmy,Gry... http://chomikuj.pl/filo74b1

Opublikowano

Wirrmen to nie jest żadne skill tylko zwykły lag

upaodl131d2.png

 

 

 

 

Moje Cheaty :

No_Menu

http://www.mpcforum.pl/topic/624388-undetected-no-menu-jacello/

http://www.mpcforum.pl/topic/622343-undetected-no-menu/

D3D:

http://www.mpcforum.pl/topic/628413-undetected-d3d-jacello-v10/

http://www.mpcforum.pl/topic/629602-undetected-d3d-jacello-v11/page__pid__4526048#entry4526048

 

 

Opublikowano

Mi się zdarzyło widzieć kolesia, którego nijak nie dało się zabić.

A przynajmniej ja nie mogłem. Pakowałem cały magazynek z AW_50F.

Wiem, że trafiałem bo widziałem to i koleś dalej stał.

 

Jak padłem i popatrzyłem na podglądy innych graczy mogli go zjechać normalnie.

Gracz jak jest lagnięty czasami jest nieśmiertelny.

 

WR pozatym jest b. zbudowany. Chcecie przykładu?

Pakujesz serię w przebiegającego kolesia, a ten ginie za ścianą gdzie powinien być już bezpieczny.

Nie wiem może dzieje się to z rozbieżności pingów graczy bo jak masz słabego kompa to by wystrzelać magazynek z AKacza np. musisz sporo poczekać.

Za to na lepszym łączu dzieje się to szybciej. Dlatego też zdaża się tak dziwna rzecz jak zabicie kogoś bez wystrzelania ammo.

Patrzysz jak inny gracz gra. Wybija mag z broni na 3 slot. Zmienia na 2 w tym czasie pada. Widzisz w tej przykładowej mp5k, że ma nadal ammo 20/5 a wróg ginie od mp5k : D

 

Mi się takie lagi nie zdarzają. Powyższe są moimi obserwacjami.

1373662483-U83583.png

Opublikowano

To najcześciej są lagi, lecz czasami niektórzy stosują tzw modem tapping i to jest właśnie takie coś jak opisaliśice wyżej. Jest to trudne do wykonania, ale daje efekty... bynajmniej w odczuciu innych.

1374132184-U48159.png

Sygna by Cristiano

Opublikowano

To nie jest modem tapping. Znałem jednego kolesia który, był tapperem.

Ich siła polega na tym, że nie da się ich zabić bo mają takie lagi, że są jakby wg. WR są ciągle w bazie.

Tymczasem te lowki biegają sobie po mapce i zabijają będąc samymi nie do zabicia.

 

Czas jaki jest potrzebny na przesunięcie ich, a właściwie tp jest taki, że niemożliwością jest ich zabicie : )

 

 

@Tapperzy tracą a nie ja : P I to jest właśnie ich celem.

Jak największy lag...

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Ja mam łatwy sposób by u siebie mieć lagi . Włanczam około 8-10 stron z YT. A potem wchodzę w War Rocka i jak w kogoś strzelam to wystarczy z 5-8 naboi z Podstawowej broni dla Medyka a ja mam 16 lvl :P

 

//to nie jest tapping. Zobacz moje linki wyżej. Tam widać jak zabijają tapperzy. /razorek :*

 

Razorek , ale ja się zwracam do Tematu a nie do Tappingu

 

Opublikowano

Ja miałem kiedyś taki przypadek troche dawno temu grałem sobie normalnie na CQC na Maren zagralem 3 rundy a potem jakoś mnie lagneło i ziomkowie mnie nie wdzieli normalnie podchodzilem i ich z pięści biłem a oni mnie nie widzieli wtedy to było całkiem przez przypadek dopiero czytając ten temat dowiedziałem sie że istnieje coś rakiego jak Tapping

 

 

Pszepraszam za ortografie spieszyłem się :P

Jestem kulturalną osobą , lecz szacunek okazuje tylko osobom które na ten szacunek zasłużyły!Jeśli pomogłem Kliknij TU

 

1260200783byplonskijudo.jpg

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...