Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dziwna giera XD


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wlasnie znalazlem bardzo smieszna giere i chcialbym sie z wami podzielic.

Zapewne pare osob ja zna ale chcialbym podzielic sie z tymi osobami co nie spotkali sie z ta giera.

Nie bede pisal pierdol tylko macie stronke i grajcie ;D Giera jest podobna do Liero troszke http://www.teeworlds.com/

Pozdrawiam wszystkich i zycze milego giercowania ;D Uwaga!!! Giera wciaga!!!

0014591598ps2mu7.th.jpg 288994.jpg

Ludzie! Kochani ! Coście tacy smutni? Przeciez jutro idziecie do pracy :D

Opublikowano

Bump! Musicie w to zagrać .... tym co grali w Soldat'a powiem tak. Nie załamywać się ... już mnie to wychodzi! Naprawdę śmieszne i fajne!

 

Opublikowano

Gra zbliżona grafiką do MS.Ale 7/10.

18590.png

22230.png

23998.png

22404.png

15221.gif

 

 

Potrzebujesz pomocy pisz śmiało GG:8716559

 

 

Potrzebujesz vip hack famas,g36 .... zobrażeniami pisz w/w nr GG

Opublikowano

Kolejne 1D

Zapowiedź widziałem na hyperze(taki program po 21...)

Jak dla mnie gra jest za bardzo "Dziwna"

Opublikowano

A w World of goo graliscie??

 

0014591598ps2mu7.th.jpg 288994.jpg

Ludzie! Kochani ! Coście tacy smutni? Przeciez jutro idziecie do pracy :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...