Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Undetected] 21/12/10 - Forumexa-Public D3D Opk,Chams,Fast,Teleport..Etc


vogue9999

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chcial bym wam przedstawic hacka: 21/12/10 - ForumEXA-Public D3D OPK,Chams,Fast,teleport..etc

 

Screen:

4000i.png

 

32/64 bit !

WIN7: Testowany - Działa

WINXP: Testowany - Działa

VISTA: Nie Testowany ! - Nie wiem czy działa !

 

Nie zapomnij wlaczyc hacka jako administrator na Windows Seven (7) oraz na Windows Vista (JEŻELI DZIAŁA) !

 

virustotal: http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=b268b59742d761c78903320cad75a9c4e31a5dbb49105d2f42bde00a36302ae6-1292888124

(uploaded) download: http://ul.to/1drcot

(speedyshare) download: http://www.speedysha...EXA-VIP_D3D.rar

W razie pytań lub problemów pisz na PW, email, gg !

email: [email protected]

gg: 31227495 - (odpisuje gdy wejde na gadu ! )

f1b4ef6eb52b2b9.gif

0fd786f54cb7fa0150afb68bbe043a45.gif

Opublikowano

Mi przynajmniej nie chce sie włoczyć ;/Mam 7 32Bit inne hacki chodziły,lecz to wina injector'a lub znów mi sie skopał WR.

xm4mpfk3k5.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

Daj Plusa to nic nie kosztuje....

Opublikowano

Mi działa + dla Ciebie

Dziękuję T H C za ... eeee.. za to, że zapominam

Dziękuję M O C za to, że to moja rodzina

Dziękuję moim starym za to, że po prostu jestem

Dziękuję życiu za to, że jest dla mnie wielkim questem

Opublikowano

Hack dziala ale straszliwie się tnie.To na pewno nie jest od tego, że mój komp ma 15 lat.

 

- leci

I'd BASH YOUR FUCKING HEAD ON THE WALL!

Opublikowano

nie działa crashuje przy starcie ^^

John_Cena_Signature_by_RomRomz.png

Moje dokonania :

[x]50 Posts

[x]100 Posts

[x]150 Posts

[x]200 Posts

[x]250 Posts

[x]300 Posts

[x]350 Posts

[ ]400 Posts

[ ]450 Posts

[ ]500 Posts

Opublikowano

testowany na win7. Działa nie wywala nic bez zarzutów polecam idzie wielki +

Jeśli Pomogłem Daj - To Nic Nie Kosztuje !

Jeśli Dasz + To Chociaż Napisz Za Co !

 

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

 

kamids.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...