Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zagrać Battlefield Play 4 Free


czari.noLife

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie napiszę mini tut'a jak zagrać w nowego bf'a P4F.

 

Pierw wchodzimy na stronę :

http://battlefield.play4free.com/en/

 

 

mmmmmgt.png

 

 

 

Potem wpisujemy nasz e-mail w okno , w rogu .Po wpisaniu e-mailu zakładamy nowe konto EA lub jeśli istnieje na dany e-mail to nie.

 

Po jakimś czasie na e-mail dostajemy kod , który kopiujemy do ramki REEDEM CODE(KOD NA SCREENIE ZUŻYTY)

 

 

ghfj.png

 

 

Po tym tworzymy swojego sooldiera.Mamy do wyboru 4 klasy :

-Assalut

-Medic

-Energinner

-Recon(sniper)

 

 

 

ggggggj.png

 

 

Po zrobieniu klasy klikamy play now i zaczynamy grę !

 

 

efsdg.png

 

 

 

Wg. mnie gra jest spoko.Większość to battlefield 2 , ale wszystko jest jak sama nazwa mówi FREE!

Gra często lagguje i trudno znaleźć dobry server , ale gra jest naprawdę super.

 

Liczę na +

Testuje , nagrywam i robię tutki :)

Opublikowano

za sam fakt że to zrobiłeś dam Ci plusa ale człowieku nie rób z ludzi debili oczywiście osobom początkującym ( przygode z kompem) sie przyda a tak przy okazji to życze szczęścia w nagrywaniu nagrasz dwa filmiki i porzegnasz konto bo bany są za publikacje związane z tą grą

1321803775u359964.png

Created by Kondzio56

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...