Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak Zrobić Radio Internetowe.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Jestem bardzo ciekawy jak zrobić własne radio internetowe coś podobnego do tego podanego niżej

http://mixowofm.feen.pl/

Wiem że dało się na radyjko.net ale coś teraz ta strona nie chodzi.

Proszę o szybko pomoc :P

//gif w sygnie

F.

 

RZAL :<

Do u wanna fight with me?

Opublikowano

1.Jeśli chcesz zrobić takie radio :

http://mixowofm.feen.pl/

 

to musisz kupić serwer radia i licencje na Virtual Dj.

 

Tłumaczenie

 

Serwer Radia ---- na nim trzymię się twoje radio.

VirtualDj --------- najlepszy program do nadawania w radio mixowania i tak dalej jest też taka wtyczka do winapma przez którą można nadawać nazywa się ShoutCast ale wiesza się co 10 minut.

 

2.Jeśli jesteś amatorem prowadzenia radyjek to zrób radio na tej stronie www.radyjko.net (strona czasami nie działa ze względu na przeciążenie.)

 

Tam na stronie masz wszystko opisane jak zrobić radio lub na forum radyjka.net bo tutaj nie będę się rozpisywać.

 

Opublikowano

www.eradia.pl

tam masz max 200 slotów

Są też inne strony gdzie kupujesz 1 slot za 50 groszy.

Ew. kupić dedyka i winampie masz wtyczkę i na niej stawiasz server shoutcast czy jak tam ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...