Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zagłosuj! Czy Magiczny Metal Ma Być W Is Czy Też Nie.


PendravixMetin2

Magiczny Metal  

207 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy magiczny metal powinien by? w ItemShopie?

    • Tak jak najbardziej powinien zosta?.
    • Nie, powinien by? usuni?ty
    • W ogóle powinien nie by? dost?pny na serwerze.
    • Ma by? w IS ale cenna powinna zosta? zmieniona
    • Powinien by? dost?pny w grze ale tylko z misji
    • Nie mam zdania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć

 

Dużo osób się kłuci o magiczny metal w tym temacie:

http://www.mpcforum.pl/topic/259126-magiczny-metal-czy-to-dobry-pomysl/

 

a więc postanowiłem założyć teamt z ankietą czy magiczny metal powinien zostać w is czy też nie.

Możecie się wypowiadać co do tego w postach ale z dokładnym uzasadnieniem dlaczego powinien zostać czy też nie.

 

Zapraszam do głosowania. ;dd


 

Opublikowano

DODAJ OPCJE : Ma być w IS ale cenna powinna zostać zmieniona , albo : Jako nagroda Za Questa , lub : Wyrabiany ze Zwoju błogosławieństw

 

 

a tutaj jak wyrabiamy :

 

Metal hmmm a może ustawić jako drop na każdym lvl z wszystkiego z częstotliwością 5/8h na dropnięcie jednego wtedy każdy mógłby go mieć i do tego byłby wyjątkowo drogi i rzadki

 

magicznymetal.jpg

 

 

Lub wyrabianie go z bodzia w cenie x1 każda perła i 10kk ??? co wy na to

 

ulepszanie.png

NJxbd4x.png

Opublikowano

Magiczny metal zabierze graczą radoche z palenia itemów, dziwnie do brzmi bo kto by się z tego cieszył ;d, ale co to spalić coś metalem... zrób to bodziem i bedziesz kozak.

Będą odrazu stale+9 itp. Nie będzie podjary że mam zatrutego +9 czy epiki, albo jeszcze nowe stalki niebieskie.

Wiadomość do teamu : Wywalcie magiczne metale z serwera Eveneye. Wiele osób popiera to.

C Z E K A M

 

 

N A

 

 

S

 

 

2 6

Opublikowano

Metal w grze mógłby być tylko wtedy gdyby działał jak na PL, a nie jak na privach tzn, że magiczny metal + bodzio = zwój boga smoków(działa jak bogdan, ale 10% większa szansa na ulepszenie.)

Ustaw poniższy link jako stronę strartową, to pomaga.

http://www.pah.org.pl/pajacyk/dziekujemy

Opublikowano

DODAJ OPCJE : Ma być w IS ale cenna powinna zostać zmieniona , albo : Jako nagroda Za Questa , lub : Wyrabiany ze Zwoju błogosławieństw

 

 

a tutaj jak wyrabiamy :

 

Metal hmmm a może ustawić jako drop na każdym lvl z wszystkiego z częstotliwością 5/8h na dropnięcie jednego wtedy każdy mógłby go mieć i do tego byłby wyjątkowo drogi i rzadki

 

magicznymetal.jpg

 

 

Lub wyrabianie go z bodzia w cenie x1 każda perła i 10kk ??? co wy na to

 

ulepszanie.png

Zanim ktoś tyle pereł zdobędzie to nie wiem co się stanie -_-.

Myślisz , że ktoś Ci będzie za metal dawał bodzia , 3xperłę?

Już bym wolał miec 20% na ulepszenie , a metalem i tak bym mogł zjarac , a za te perły to ja bym mogł zrobic do +8..

Opublikowano

Metal moim zdaniem nie powinien być w ogóle w grze, tylko bodziem wszystko robić do +9 ;] Albo jak ktoś Up pisał z bodzia robić metal już by było lepiej, tylko wtedy cena pereł wyższa;).

Czy dasz mi + czy - i tak mam to gdzieś, ponieważ nie patrze na reputacje.

Opublikowano

Powinien być tylko dostępny w grze.

Dodałbym 1 medzik metal do dropu z metkow od 5-35 to 1, 40-60-2, a 65-90 to 3, a te szmieszne na 95-100 po 5 sztuk.

tyle odemnie

Zarabiam pieniądze tu - http://czarnyiczerwony.info/noroslaw , zalecam to także Tobie, nie jest to zanadto złożone, a zarobić można nieźle;)

Opublikowano

Może dodać do dropu metków ? I tak z kilka % na drop ?

evoplaya.png

 

Królestwo - Jinno

Klasa - Woj Body

Lvl - ...

Opublikowano

aro0123 Ty chyba kpisz. Ma byc jeszcze latwiej dostepny?

 

Nie wywalać.Nie po to kupuje monety w IS.

W is nie tylko metal widnieje

Powinien być tylko dostępny w grze.

Dodałbym 1 medzik metal do dropu z metkow od 5-35 to 1, 40-60-2, a 65-90 to 3, a te szmieszne na 95-100 po 5 sztuk.

tyle odemnie

Idz na serwer hamachi. Jakby mial dropic to 5% z metka 100lvl ;f

Nie i koniec kropka .

najlepsza odpowiedz w tym temacie ;x

Opublikowano

DODAJ OPCJE : Ma być w IS ale cenna powinna zostać zmieniona , albo : Jako nagroda Za Questa , lub : Wyrabiany ze Zwoju błogosławieństw

 

 

a tutaj jak wyrabiamy :

 

Metal hmmm a może ustawić jako drop na każdym lvl z wszystkiego z częstotliwością 5/8h na dropnięcie jednego wtedy każdy mógłby go mieć i do tego byłby wyjątkowo drogi i rzadki

 

magicznymetal.jpg

 

 

Lub wyrabianie go z bodzia w cenie x1 każda perła i 10kk ??? co wy na to

 

ulepszanie.png

 

 

popieram ten pomysł

Opublikowano

Ostateczne zdanie należy do nas. Jeśli uznamy, że ma być usunięty to go usuniemy. Jak uznamy, że ma zostać, to zostanie.

57199140501148694665.png

Opublikowano

Ostateczne zdanie należy do nas. Jeśli uznamy, że ma być usunięty to go usuniemy. Jak uznamy, że ma zostać, to zostanie.

 

Czyli zdanie ludzi sie nie liczy bo jesli bedzie 70 % na nie metalom to jednak jak pan X powie ze maja byc to beda.

wakow9.png
Pomocnik
Opublikowano
Ostateczne zdanie należy do nas. Jeśli uznamy, że ma być usunięty to go usuniemy. Jak uznamy, że ma zostać, to zostanie.

foch i nie gramy. anything else? :x

8277d6063a15f2732fcf2a678ee1cdc1.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...