Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wa-2000 Kto Opiszę Dokładnie Tą Sniperke Bo Chcę Kupić


Dziocha

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WA-2000 kto ją opiszę bardzo dokładnie czyli jak się nią gra czy lepsza od AW50f gorsza? lepsza od PSG-1 gorsza? ogółem jak się strzela co nią można itpp wiadomo za dobre odpowiedzi będą +++++ lub --------- jak kto woli

Opublikowano

@up hah dobry post ale raczej zacowaj to na prima aprilis przecież wa2000 jest lepsze niż aw50f bierz i się nie zastanawiaj

Opublikowano

Na koreanie najlepsza broń geo ...Grałeś na koreanie ? jak nie to się proszę nie wypowiadaj bo z tą bronią 1 lv Ci wymiata.

Pomogłem ? Daj +

 

Jeżeli moja wypowiedz Ci się nie podoba to napisz to ! Nie dawaj - .

Opublikowano

Ja mam ta bron i jest jak PSG no moze troche lepsza. Ale AW50F nic nie pobije. WA2000 nie zabija przez szyby itp!!!! Kub sobie barette jak chcesz na BG lub OPS. A tak to nawet dobra snipka ^^

FrogiPL.png

zgonikPL.png

 

FrogiPL.png

Opublikowano

Ja ją sobie kupiłem i jestem zadowolony.

 

W 97% przypadków zbiera na 1 strzał, chociaż czasami zdaży się, że trzeba 2.

Ale to jest ultra rzadko. Strzela szybko i celnie.

 

Można z tym biegać jak z Winchesterem i zabijać. : )

Ogólnie mi przypadła do gustu i polecam kupić.

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Na koreanie najlepsza broń geo ...Grałeś na koreanie ? jak nie to się proszę nie wypowiadaj bo z tą bronią 1 lv Ci wymiata.

 

Mam inter, i korean, i porównują AW50F od razu widać zwyciężce.

Opublikowano

@up: za "badziew" raczej nie dostaniesz +

 

A ja ci polecam byś brał ją jest celna i bierze na shota tak jak ktoś przede mną powiedział bardzo rzadko jest by brała za 2 razem.

Tylko Lucyfer


 


Jestem Hujston

Opublikowano

Dobra chodzi tu o opis :

 

wa2000 miało być za darmo od 21 lvl k... żal taki warrock chciałem w końcu grać snajperem to dupa bo nie ma porządniej broni za free

 

wa200:

 

wa2000.jpg

 

Opis:

 

Ammo: 6 x 4

 

Dostępna dla klas: Snajper

 

Zalety:

 

- Rewelacyjna szybkostrzelność i dobra celność

 

- Obrażenia na poziomie PSG

 

- Dobry gracz może grać nią jak shotgun'em, bez używania lunety

 

Wady:

 

- Wygląd nie podobny do innych snajperek, jednym się podoba, innym nie

 

Podsumowanie: Ogólnie snajperka rewelacja, z uwagi na jej szybkostrzelność, można śmiało powiedzieć że jest następcą PSG

Opublikowano

Ja ją sobie kupiłem i jestem zadowolony.

 

W 97% przypadków zbiera na 1 strzał, chociaż czasami zdaży się, że trzeba 2.

Ale to jest ultra rzadko. Strzela szybko i celnie.

 

Można z tym biegać jak z Winchesterem i zabijać. : )

Ogólnie mi przypadła do gustu i polecam kupić.

 

Raz juz posluchalem twojej rady co do ump . i Zalowalem .

Teraz widze ze przeceniasz mozliwosci kolejnej broni ; >

Ale ok , radz dalej tak ; )

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...