Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

W Jaki Sposób Można Grać W Zombi Na Multiplayerze Z Ammo Cheat'Em?


qua

Rekomendowane odpowiedzi

Nowicjusz
Opublikowano

Witam,wiem,że były zakładane podobne posty,ale w żadnym nie było dokładnie wyjaśnione,co zrobić,żeby grać w w zombi razem z innymi graczami z ammo cheat'em.

więc bardzo bym prosił o dokładne wyjaśnienie.

pozdrawiam

Opublikowano

Jeśli jesteś hostem możesz użyć cheat engine odpalasz sobie go klikasz u góry taki mały komputerek z lupą szukasz procesu BlackOps.exe następnie w okienku poniżej value wpisujesz ile masz ammo i naciskasz first scan strzelasz sobie np 2 razy i wpisujesz ile masz aktualnie ammo dajesz next scan i tak aż zostaną ci z 4 adresy po lewej stronie klikasz na nie 2x i zamrażasz na dole klikając "frozen" i git można tego programu użyć do innych ciekawych rzeczy

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

No a powiesz mi chociaż czy jest jakiś inny sposób ??

zabuzal.jpg

 

 

Zbieram Malutkie add.png

Jeśli dasz mi delete.png to sam zgadniesz , co o tobie myśle :)

 

99% Lamusów czyta ten *Pierdolony* Spojler z Otwartą japą :) Jeśli czytasz ten post z otwartymi oczami to i tak jesteś jednym z nich

 

4695.jpg43940.gif

34759m.gif6510.jpg

31515.gif34266.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...