Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Zamiana "Talizmanu" Na Np. Kolczyki


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

NA moim serwerze mam zamiar zrobić nowe kolczyki itp.

Chciałem podstawić pod nie np. kolczyki z kości smoka czy tygrysa. Tylko, że one są domyślnie jako ten "amulet", czyli tak jak np. amulet karmy. I moje pytanie jest takie: Czy moge zamienić to tak, by to wchodziło jako kolczyki do eq? I żebym mogł dodawać bony itp? Bo już zrobiłem tak, że prawie wszystko z navicata z Kolczykow z nieb lez przepisałem do tych z kosci smoka, oprocz id, value, gold itp. I weszło, jednak bonów jak je dodam czy jak w navicacie ustawie wbudowane to ich nei widze i wygląda też na to że jakby je ich w ogole nie ma.

Czy mógłby mi ktoś opisać jak to zrobić by hulało?

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam

 

Mieszko1290

Tak naprawdę, to zbytnio nie zależy mi na tych plusach, ale jak mi go dasz to będę wiedział że pomogłem :)

 

"My pokazujemy klase nawet jeśli ciężko jest,

Umysłowym impotentom środkowym palcem gest!"

Opublikowano

W cliencie czyli? Bo ja dopiero zaczynam więc mam prawo nie wiedzieć ;D

Tak naprawdę, to zbytnio nie zależy mi na tych plusach, ale jak mi go dasz to będę wiedział że pomogłem :)

 

"My pokazujemy klase nawet jeśli ciężko jest,

Umysłowym impotentom środkowym palcem gest!"

Opublikowano

Dobrze, już mam wszystko ładnie, dziękuje za pomoc. Problem jest inny: kolczyki z kosci tygrysa wchodzą mi na miejsce naszyjniku. A wszystko mam dobrze. Co jest? ;[

Tak naprawdę, to zbytnio nie zależy mi na tych plusach, ale jak mi go dasz to będę wiedział że pomogłem :)

 

"My pokazujemy klase nawet jeśli ciężko jest,

Umysłowym impotentom środkowym palcem gest!"

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...