Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info] Nowy Regulamin I System Znaczenia Haxów


Enzil

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Info 1.

Został wprowadzony nowy regulamin. Teraz już jest ładny graficznie i wiecie za jakie przewinienie jaka kara.

To jest ukryta treść, proszę

 

Info 2.

W dziale zostaje wprowadzone MPC Rate do haxów (będą dodawane przez moderatora do hacka):

1292669609-U91723.png

Hack jest bardzo słaby, wyrzuca z gry po kilku minutach.

1292669677-U91723.png

Hack ma dość dobre opcje, jednak wyrzuca z gry po kilku minutach.

1292669719-U91723.png

Hack ma słabe opcje, ale nie wyrzuca z gry (w chwili dodania)

1292669755-U91723.png

Hack ma średnie opcje, ale nie wyrzuca z gry (w chwili dodania)

1292669802-U91723.png

Hack ma bardzo dobre opcje, i nie wyrzuca z gry (w chwili dodania)

Specjalne podziękowania dla

Daxer92

1364561328-U384748.png


sygna by b4rt4z


Opublikowano (edytowane)

może jeszcze dacie odznaczenia userom za wstawianie ich ?

 

@down

jak dajesz to chętnie, ale poproszę dwie porcie, nie będę cham i się podzielę.

Edytowane przez Lenart
Opublikowano

Eh, wiecie co. Staracie się ulepszyć ten dział, ale nie tędy droga. Najpierw uporządkujcie spam, a później dodawajcie coś. Według mnie nie wypali to.. Dlaczego?? Dlatego że np. dla Enzila Gordon będzie na 5, a dla Zavettiego na 3 bo mu nie będzie działał. Lepiej by było jak to userzy by dodawali oceny i wtedy wychodziła by średnia...

Piter19.png

100 postów V

200 postów X

300 postów X

400 postów X

500 postów X

1000 postów X

 

 

 

Opublikowano

Odznaczenia są testowo i nadaje je tylko ja.

Jeżeli hack działa jednej osobie to musi działać wszystkim. Jedyną przeszkodą może być brak odpowiednich bibliotek dll.

 

Spam jest ogarnięty, każdy kto powinien dostaje warna.

Aby całkowicie go wyeliminować musiałbym pozabijać 90% użytkowników.

 

@Lenart

Odbiór tylko osobisty, przyjazd do Gliwic w tej chwili. Zimne będą.

1364561328-U384748.png


sygna by b4rt4z


Opublikowano

Eh, wiecie co. Staracie się ulepszyć ten dział, ale nie tędy droga. Najpierw uporządkujcie spam, a później dodawajcie coś. Według mnie nie wypali to.. Dlaczego?? Dlatego że np. dla Enzila Gordon będzie na 5, a dla Zavettiego na 3 bo mu nie będzie działał. Lepiej by było jak to userzy by dodawali oceny i wtedy wychodziła by średnia...

 

Umh... narazie tylko Enzil ma moda, potem się zobaczy. W dodatku to ON (moderator) będzie edytował tematy. Późniejsze decyzje będą ustalane razem, drogą GG lub PW, także się nie martw, to wypali :).

 

Dodatkowo, spam jest ogarniany. Tematy ze złą nazwą są zamykane, jeśli leci jakiś raport za spam albo double to Makin podpierdoli komuś raporta sprzed nosa :D.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...