Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie Wyświetla Mi Się Lista Serwerów


mgamer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam problem z listą serwerów w wr gdyż nie wyświetla mi się żaden serwer.. wszystko wydaje się być ok, ponieważ mam wyłączoną zaporę, antywirus, na stronie: http://www.maxmind.com/ znajduje się mój adres IP, grać w wr mogę ponieważ jestem z Polski. Do tej pory nie było takiego problemu, występuje on od tygodnia. Sformatowałem już nawet cały komputer i ciągle nic, skanowałem antyvirusem też nic.. IP mam zewnętrzne, korzystam z modfemu posiadam łącze 6MB/s Orange Freedom (neostrada). Bardzo proszę was o pomoc ponieważ już nie wiem co mogę jeszcze zrobić.

Opublikowano

Człowieku, sformatował całego kompa to po grzyba ma reinstala robic? Spamer!

 

@Topic

 

Pobierz warrocka z gamersfirst live i urochom go z gamersfirst live. Próbuj uruchomić jako admin.

09071535498836998897.png

Opublikowano

Masz laagi :D

Sprawdź czy niczego nie ściągasz, albo twoja rodzina

 

Nie. Nie mam lagów.

 

 

Niestety żadna z opcji nie pomogła..

Opublikowano

to cośz internetem teżmam z Orange Freedom moj sasiad tez i niemamy serwerow od miesiaca w ten sam dzien serwery ,,uciekły"

Standing in the Hall of Fame !

 

(-(-_(-_-)_-)-)

Opublikowano

Dowiedziałem już się wszystkiego. Orange odciągnęło się od neostrady i nie używa już ich IP. Teraz Orange posiada własne serwery IP i z nich korzysta - przez co nie możemy grać w WarRock bo K2 musi zaktualizować listę IP...

Opublikowano

a wiadomo kiedy to zrobią bo lubie warrocka i sie niemoge doczekac

czerpie internet z orange z gniazda tp i dziala wszystko tylko nie wr

Standing in the Hall of Fame !

 

(-(-_(-_-)_-)-)

Opublikowano

aha dobrze wiedziec jak cos to napisz do mnie lub w tym temacie dziekuje

a co dokladnie im pisales??

Standing in the Hall of Fame !

 

(-(-_(-_-)_-)-)

Opublikowano

Problem ma zostać usunięty do jutra. :)

 

 

bedzie trzeba reinstalować WarRock'a? Czy normalnie zadziałają serwery jak naprawią problem?

plusika masz za info thx

Standing in the Hall of Fame !

 

(-(-_(-_-)_-)-)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...