Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy Zagraliście By Na Takim Serwerze?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie!

W związku z tym ze przymierzam się do robienia profesjonalnego serwera mam do was pytanie...

Serwer jest Hamachi lecz nie wykluczam ze kupie dedyka..

Czy zagraliście by na takim serwerze?

1. Raty serwera - 300%

2. Bony nie za duże i nie za małe

3. Drop z mobów w atlantydzie i exp odbugowany

4. Zmiana bonu i dodawanie bonów dropiły by z każdego metina w dość dużych ilościach - nie bonów u handlarzy

5. Ulepszaczy brak - tylko na koreańskiego hwanga, zwykłego hwanga i epickie bronie.

6. U handlarzy zbroje do 48 poziomu, bronie tylko do 30 poziomu oraz jest handlarz IS

7. Całkowicie nowe misje i ciekawe nagrody

8. Profesjonalny i ogarnięty team, nie tak jak jak na innych serwerach Hamachi

9. Profesjonalne forum na skrypcie WoltLab Burning Board

10. Najlepsze zabezpieczenia przed hackerami, przed Bash Panel obowiązkowo.

11. Dobre parametry hostera = patrz poniżej, a co się z tym wiąze = brak lagów

12. Team nie rozdawałby przedmiotów NIKOMU! nawet po znajomości

13. Szybkie interwencje na ludzi z cheatami jeśli kogoś takiego znajdę - BAN IP!

14. Profesjonalny client serwera (nie obowiązkowy ale znacznie ułatwi rozgrywke)

15. Częste EVENTY OX jak i ZUO!

16. Nowa mapa

17. Serwer zamierza stać MINIMUM rok!

 

Parametry komputera hostera:

RAM: 3 GB

Internet: 25 MB

Procesor: 4 Rdzeniowy

 

Pozdrawiam!

Team Cavia

 

PS. Moderatora proszę o nie zamykanie tematu już pare osób miało taki temat i jakoś nie zamkneliście...

Reputacja jest mi obojętna, jeśli jednak ci pomogłem możesz dać +.

Opublikowano

Na moim hamachi grało 150 osób a mam słabszy sprzęt + sam z niego korzystałem.

Jeśli twój sprzęt jest tylko po serw to trochę ludzi pogra.

Pamiętam tylko że czasami były problemy z hamachi, wyłączało sieci itd.

Nie wiem, może już tego nie ma.

02758850976702993171.png
Opublikowano

@UP2

Jak się nie znasz to się nie wypowiadaj...

Co z tego ze Hamachi?...

Ważny jest sprzet..

Reputacja jest mi obojętna, jeśli jednak ci pomogłem możesz dać +.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...