Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poradnik Do Warrock W Bitwie Na Śnieżki


lol123456789101

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Najlepiej grać MEDIC gdyż jest ona najchudsza i trudniej ją trafić gdyż ma smukłe ciało.

2.Nigdy nie celuj w głowę, gdyż to nie jest tak , że trafisz kogoś w głowę a on od razu deda , to tak samo jak byśmy kogoś trafiali w brzuch.

3. Zawsze celujmy w nogi przeciwnika gdyż są one najszerzej zbudowane i nie ma "DZIURY" pomiędzy nimi.

 

TO MÓJ PIERWSZY TUT TAKŻE PROSZĘ O WYROZUMIAŁOŚĆ.

[extract]Jeżeli pomogłem możesz dać + ale bardziej zadowolony był bym gdybyś wszedł na stronę www.pajacyk.pl i kliknął brzuszek pajacyka , a nakarmisz 1 głodne dziecko.[/extract]

Opublikowano

1. Najlepiej grać MEDIC gdyż jest ona najchudsza i trudniej ją trafić gdyż ma smukłe ciało.

2.Nigdy nie celuj w głowę, gdyż to nie jest tak , że trafisz kogoś w głowę a on od razu deda , to tak samo jak byśmy kogoś trafiali w brzuch.

3. Zawsze celujmy w nogi przeciwnika gdyż są one najszerzej zbudowane i nie ma "DZIURY" pomiędzy nimi.

 

TO MÓJ PIERWSZY TUT TAKŻE PROSZĘ O WYROZUMIAŁOŚĆ.

 

Hehe, tylko, że jak trafisz w łep, idzie około 80% hp...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...