Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[News]Harry Potter I Insygnia Śmierci


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

40220218421292686881.gif

 

 

 

Harry, Harry Potter.Chłopiec, który przeżył, powoli zbliża się do spotkania ze swym przeznaczeniem.

Co prawda w wersji książkowej już to uczynił, ale z uwagi na uwarunkowania biznesowe, film oraz gra

zostały dodatkowo podzielone na dwie części, czyli tak zwane "Harry Potter I wyciąganie kasy"

czyli fani mogą liczyć na trochę więcej zabawy i oczekiwania.

Owszem taki plan pozwala na lepsze przedstawienie "Insygni"

ale nie oszukujmy się, że akurat ten aspekt

był kluczowy...

Poprzednie części sagi zawierały w sobie zróżnicowane elementy zagadki,

Mieliśmy w niej zróżnicowane mechanizmy i mechaniźmiki.

Jednak "insygnie" postanowiono spłycić i zrobić z niej strzelankę.

tak dobrze napisałem i wy dobrze czytacie STRZELANKĘ

bezlitosne rzucanie czarów na dziesiątki Śmierciożerców.

Czary w grze są bardzo mało zróżnicowane,

Np wybuchające confrigo,czy nawet zaklęcie patronusa

(chyba każdy wie co to było patronus :D)

rozpisuję się tak,mało obszernie choć powinienem bardziej,

z tego powodu,że gra ta polega między innymi na walce,walce i jeszcze raz walce.

Pomimo,narzekań na ten tytuł, ja z miłą chęcią i z bananem na ustach przechodziłem HP I IŚ

Wybór czarów jest dosyć niechlubną cechą Hp I I Ś

jest to okrąg na którym widnieją czary

jest to bardzo ! baardzo nie wygodne podczas walki.

Zamieszczam kilka screenów z PS3 :D

 

 

 

76685853.jpg

120101121110755.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wg mnie tytuł warty uwagi i 100 zł :D Oceniając ją w skali od 1 do 10

daję 9+

Grywalność 10

Soundtrack 7+

Wrażenia po ukończeniu 10

 

Wiem krótko następnym razem będzie lepiej ;)

03787903160817287822.png

 

Drogi userze jeśli mogę ci pomóc, a na pewno się postaram pisz PW ;]

albo gg które jest w moim O Mnie ;>

 

Moja siostra nago 18+!!

Opublikowano

Hmm to fajnie... może kupię :P

Długa jest ogólnie? Ile godzin zajęło Ci jej przejście?

 

Bo zastanawiam się czy warto kupić xD

Opublikowano

Ja osobiście panowie grałem w betę, jestem tak,że beta testerem wielu gier... z powodu pracy w gazecie

 

otrzymuję informacje z pierwszej ręki

 

 

@Roue Głupiego pottera przechodziłem 25.5 h :)

 

 

@Roue Tak jest kompatybilny z move

 

Testowałem osobiście, na zapleczu posiadam też specjalny pad "różdżka: o którym mówił terminator

03787903160817287822.png

 

Drogi userze jeśli mogę ci pomóc, a na pewno się postaram pisz PW ;]

albo gg które jest w moim O Mnie ;>

 

Moja siostra nago 18+!!

Opublikowano

Ja osobiście panowie grałem w betę, jestem tak,że beta testerem wielu gier... z powodu pracy w gazecie

 

otrzymuję informacje z pierwszej ręki

 

 

@Roue Głupiego pottera przechodziłem 25.5 h :)

 

 

@Roue Tak jest kompatybilny z move

 

Testowałem osobiście, na zapleczu posiadam też specjalny pad "różdżka: o którym mówił terminator

 

Hehe no to chyba mnie skusiłeś...

25,5h? Chyba ten tytuł znajdzie się u mnie pod choinką, zobaczymy :P

Opublikowano
Poprzednie części sagi zawierały w sobie zróżnicowane elementy zagadki,

Mieliśmy w niej zróżnicowane mechanizmy i mechaniźmiki.

 

Słownik synonimów się kłania.

 

Mieliśmy w niej zróżnicowane mechanizmy i mechaniźmiki.

 

?!

 

 

Jednak "insygnie" postanowiono spłycić i zrobić z niej strzelankę.

tak dobrze napisałem i wy dobrze czytacie STRZELANKĘ

 

Nie znam takiego gatunku gry, a wy?

 

W tej pracy jest od cholery błędów. Poza tym zdanie rozpoczynamy z WIELKIEJ litery, a kończymy kropką. Cała interpunkcja u Ciebie leży.

card.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...