Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Body , Exp Do 75Lvl I Pvp.- Poradnik Dotycząty Priv Serwerów.


Conako

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Opisze wam exp na privach wojownikiem body.

 

1-10lvl Przeważnie , dostajemy odrazu eq +9 , , więc idziemy expić na dziki ,wilki i niedźwiedzie. Na 5lvlu wracamy na chwile do miasta po skille.

10-18lvl Kupujemy pelerynki , i idziemy na pierwszy spot m2 , (Zaprzysy )

18-25lvl Expimy , w m2 po 2-3 spoty dzikusów.

25-30lvl Expimy , na początku orków , po małym spocie .

30lvl Kupujemy fmsa +9. Nasze eq powinno wyglądać tak:

Fms +9 śr 20+

Lwia/Tygrysia +9 , bon na pż

Pięciokątna +7/9 , nno

Żelak + 8/9 , trutka

Bransoleta , z bonem do pż

Naszyjnik , bon kryt/pż

Buty , bon kryt/pż

Kolczyki , obojętnie jakie - Bon do szybkości poruszania.

30-45 lvl Jeśli mamy takie eq , jak podałem idziemy expić na BO.

45lvl Zmieniamy zbroje , na smoczą +9 i wbijamy skille na G.

45 lvl - 55lvl Expimy na początku v1.

55 lvl - 65lvl Expimy w v1 , na szponach.

65lvl - Tutaj zmieniamy eq , i dobijamy skille na G. Eq powinno byc takie.

Bojowy/Nimfa bądź fms +9 35sr , kd narazie do expa - Kd potwora , Śmierci i przeszywki.

Boga +9 - Bony na pż + co tam wejdzie :)

Upiorna/Żelak +9 - Trutka , szybkość ataku.

Tarcza na 61lvl - nno , bon do siły.

Bransoleta z niebiańskich łez +7/9 - Przeszywka , HP

Naszyjnik z niebiańskich łez +7/9 - Kryt , HP

Buty Feniksa +7/9 - Kryt/pż

Ebony +9 - Szybkość poruszania.

65-75lvl Expimy w v2. Wbijamy skille na P.

Na tym lvlu się na razie zatrzymam , bo moim zdaniem (75) jest najlepszym lvlem do pvp.

Eq pod pvp powinno wyglądać tak:

Bojowy +9 - kd śmierci , na daną klase postaci i powtórki + 5 , bony na : Otrucie, Przeszywka , Krytyk. 6 i 7 Bon na daną klase postaci.

Stal +9 - kd defa , speeda , uchylenia +5 , bony na : HP , Odporność na miecze Odpornośc na miecze dwuręczne (Czy jakoś tak). 6 i 7 bon na daną klase postaci.

Upiotna +9 - Bony : Szybkość ataku , Trutka , Odpornośc na magię. 6 i 7 bon na daną klase postaci.

Tarcza 61 +9 - Nno , do siły , blok ciosu. 6 i 7 Bon na daną klase postaci.

Bransoleta z niebiańskich łez + 9 - Przeszywka , HP , Odpornośc na miecze , Odporność na dwuręczne , Odpornośc na magię. 6 i 7 bon na daną klase postaci.

Naszyjnik z niebiańskich łez +9 - Krytyk , HP , Odpornośc na miecze , Odporność na dwuręczne , odporność na magię . 6 i 7 bon na daną klase postaci.

Buty Feniksa + 9 - Krytyk , HP , Odporność na miecze , Odporność na dwuręke. 6 i 7 bon na daną klase postaci.

Ebony +9 - Szybkość poruszania , Odporność na miecze , Odpornośc na dwuręke , 6 i 7 bon na daną klase postaci.

Aha , i do expa polecam wszystkie ''wspomagacze'' - Czyli rosy , poty na speed , Zielone potki itd.

Bulidy

 

Skille :

Aura - Wirek - Berek - Szarża - Trzystronne - Polecam ten bulid , sam go używam.

Aura - Berek - Wirek - Szarża - Trzystronne - Bulid też używany przez wielu wojów. Na PL byłby lepszy od bulidu nr.1 ale na privy jest dla mnie słaby.

Staty:

2 Siła : 1 Wit - Mamy ogromny atak , i wystarczająco ilośc hp . Polecam ten bulid.

2 Wit : 1 Siła - Mamy bardzo dużo hp , lecz troche słabszy atak.

Pvp :

Szarża - Trzystronne - Wir : Ja tak robie pvp , i taki styl bardzo mi się podoba. Najlepszy jest gdy mamy duże DMG.

 

I to wszystko , podobało się , walnij minusa :)

masfg.png
Opublikowano

Na pvp lepiej zastosować coś takiego: Szarża -> wir -> 3stronne... :D A tak poza tym to dodaj kolory... :)

Opublikowano

Powiem Ci prawde jestes 0. Poradnik napisales sam to prawda i zapewne takiego nie ma , a wiesz czemu go niema ? Bo po co komu takie cos? Zastanow sie po co komu poradnik na privy. Kazdy priv sie rożni , nie wszedzie mozna osiagnac takie bony jak napisales przyklad ? EliteMt2 Ytian. Wiec pozdrawiam i pozostawiam - dla cb :]

 

@Edit :D

 

Zdenerwowalem się i robie tez poradnik :D Exp na candylongju :D

Opublikowano

Tut jest nie potrzebny bo exp na priwach jest różny więc na każdym inaczej sie expi. A poradników jak wybonowac eq było dużo (przeszywka i szybkość ataku jest bezużyteczna w pvp)

860331433165800174608.png

Opublikowano
Na tym lvlu się na razie zatrzymam , bo moim zdaniem (75) jest najlepszym lvlem do pvp.

Eq pod pvp powinno wyglądać tak:

Bojowy +9 - kd śmierci , na daną klase postaci i powtórki + 5 , bony na : Otrucie, Przeszywka , Krytyk. 6 i 7 Bon na daną klase postaci.

Stal +9 - kd defa , speeda , uchylenia +5 , bony na : HP , Odporność na miecze Odpornośc na miecze dwuręczne (Czy jakoś tak). 6 i 7 bon na daną klase postaci.

Upiotna +9 - Bony : Szybkość ataku , Trutka , Odpornośc na magię. 6 i 7 bon na daną klase postaci.

Tarcza 61 +9 - Nno , do siły , blok ciosu. 6 i 7 Bon na daną klase postaci.

Bransoleta z niebiańskich łez + 9 - Przeszywka , HP , Odpornośc na miecze , Odporność na dwuręczne , Odpornośc na magię. 6 i 7 bon na daną klase postaci.

Naszyjnik z niebiańskich łez +9 - Krytyk , HP , Odpornośc na miecze , Odporność na dwuręczne , odporność na magię . 6 i 7 bon na daną klase postaci.

Buty Feniksa + 9 - Krytyk , HP , Odporność na miecze , Odporność na dwuręke. 6 i 7 bon na daną klase postaci.

Ebony +9 - Szybkość poruszania , Odporność na miecze , Odpornośc na dwuręke , 6 i 7 bon na daną klase postaci.

Aha , i do expa polecam wszystkie ''wspomagacze'' - Czyli rosy , poty na speed , Zielone potki itd.

 

Eq bez bonu na ludzi pozdro dla bijącego autora za 1k wirem i umierającego po 1 zasadzce.

Opublikowano

Ooo a ja expie tak

Od początku do 40-46 m2

40/46-61 v1

61-70/80 v2

Zależy od serwera ale tu nie ma jakieś filozofii expisz tak jak umiesz i lubisz

@Down na tych medium i easy zazwyczaj zaczynasz na 5-13lvl ale nie zawsze

s2c77Oa.png

Opublikowano

Śmiech na sali... jak się skupimy na przemieszczaniu po mapkach zamiast zostać na spocie to tracimy więcej niż zyskujemy - a podajesz dość dziwne spoty do expa :)

Dobrz jest tak jak napisał arko94, lecz dobrze jest expić do 5 lvla w m1 - żeby skille mieć :)

I ja zastępuje zawsze v1 świątynią - jak sporo weźmiesz to tam exp leci dużo lepiej niż w v1 i co ważniejsze większy drop ^^

roomy.png

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

Opublikowano

powodzenia w pvp bez bonów na ludzi..

Samo KD Ci nie wystarczy , chyba , że chcesz walic po 2k z wirka z krytem..

Opublikowano

ŻAL-MI-DZIE-CKA Zkopiował ten temat -.- i chce dostać -

 

 

Serw:DragonMT2

Mental lv:103 OFF Id:GładzicielI

 

Archer lv:59 ON Id:GładzicielII

KRÓLEWSKI HWANG!!

Szkoda że smoki nie istnieją

chociaż w pewnym znaczeniu

mogą one żyć w odmianie zwierząt.

 

I mój popularny Bocik:http://www.metinsoft.pl/viewpage.php?page_id=11

Opublikowano

Ja skopiowałem? Nawet nie umiesz tego poprawnie napisać...

Ktoś pisał że wale 1k z wirka , proszę bardzo - 1 ze starszych filmików z csyt2 ...

masfg.png
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

hhahahahhaahahahqhahhahah smieje ci sie w twarz lewusie , schowaj sie z tym tematem, w ogóle nie uwzgledniles absów

a i jeszcze to

" 2 Siła : 1 Wit - Mamy ogromny atak , i wystarczająco ilośc hp . Polecam ten bulid.

2 Wit : 1 Siła - Mamy bardzo dużo hp , lecz troche słabszy atak. " - hahahah " mamy bardzo duzo hp " " mamy ogromny atak " Przeciez to i tak sie wyrównuje na lvelu który na privach wbija sie w 2 godziny noobie.

1323471401-U250803.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...