Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Igrzyska Pvp Server Zszc I Inne Indiwidualne Konkursy Wymyślone Przez Nas :D


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam !

 

 

Chciałbym wznowić pomysł Cain'a o igrzyskach PvP

 

 

Regulamin jest podobny co w pierworodnym poście, ale nie mogę obiecać nagrody więc byśmy musieli szukać uprzejmych osób które zechciały by wspomóc nas... Albo byśmy zrobili grę 4FUN

 

 

Zapisy u mnie na PW

To jest ukryta treść, proszę

 

Rozgrywka będzie się odbywać na 2 servery Water i Fire

 

Tu będzie lista ( minimum 12 osób ) - Serwer Fire:

 

-OmleT (41lvl Cały czas rośnie)

-Ciastko 92lvl

-Jabol 70lvl

-MooL 104lvl

-Helly 102lvl

-SweetStick 105lvl

-Whitee 90 lvl

-NikoLa 89+ lvl

-Neila 105lvl

 

 

Tu będzie lista ( minimum 12 osób ) - Serwer Water (Potrzebny ktoś kto przypilnuje zawody)

-Xandir 85 ++

--EndDream 105lv

Aa jeszcze myślałem żeby te igrzyska zrobić na terenie (oczywiście później zmienimy lokację :D ale te 1 mogą tam być )

celzg.jpg

 

 

 

lolzj.jpg

 

Postaram się jeszcze załatwić stronę gdzie byśmy mogli wysyłać info o następnych spotkaniach i datach następnych igrzysk może za 4 lata :P i pomysły które znajdować będą się w tym temacie ( żeby nie trzeba było szukać i był ład i porządek)

 

Mam nadzieję że teraz wypali więc PaPa i trzymajmy kciuki ! :D

 

 

@EDIT

 

Mogę poświęcić rudolfa jeśli nie załatwie innej nagrody -.-

 

 

 

ZAMYKAM Z POWODU BRAKU UCZESTNIKÓW

Edytowane przez krzychu197
Opublikowano

Nie wypali znowu, jak pomysł Cain'a.

Daj w nagrodę 2B to pierunem znajdziesz dużo chętnych:)

Niestety nic za darmo.

10465336176777382411.png
Opublikowano

No tak, ale nie przeczytałeś mojego posta do końca.

Za darmo nikt Ci się nie zgłosi.

Za grabpeta też nie:D

 

Daj co najmniej 1B, a szybko się znajdzie full typa;)

10465336176777382411.png
Opublikowano

Nie wiem czy wiecie, ale na fire grab pet kosztuje koło 1b! ;)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

hmm. ; ) moge w sumie wziac udzal lvl 70+ serwer Fire nick Jabol ; )

Jabol nazwa konta wyszła z przypadku ^^,

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...