Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ Pytnie ] Czy Istnieja Jeszcze Takie Pliki Serverowe


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Czy istnieja pliki ktore posiadaja same w sobie:

1) strone reje.

2) skrypt naprawiajacy logowanie

3) skrypt czyszczacy lagi { czy cos takiego xD }

4) bez glupich broni i zbroji z ePVP typu: [epiki] osrze serca smoka itd i glupich szafirowych zbriji czy tam bialych hwang !!

5) nie na virtualPC !!!!

 

za link do takich plikow o ile istnieja ( jeszcze ) daje limit + i 5

 

 

z gory dzieki i pozdrawiam !!!

6f1dcb68ed09a089.jpg
Opublikowano

Istnieją

To pliki paninax

 

AvalonMT2 Server Files edit by paninax upload by paninax

 

http://rapidshare.com/files/412655132/Easy-FreeBSD.7z.001 http://rapidshare.com/files/412654448/Easy-FreeBSD.7z.002 http://rapidshare.com/files/412660201/Easy-FreeBSD.7z.003 http://rapidshare.com/files/412675465/Easy-FreeBSD.7z.004 http://rapidshare.com/files/412676257/Easy-FreeBSD.7z.005 http://rapidshare.com/files/412688000/Easy-FreeBSD.7z.006 http://rapidshare.com/files/412689693/Easy-FreeBSD.7z.007 http://rapidshare.com/files/412702209/Easy-FreeBSD.7z.008 http://www.megaupload.com/?d=I0U80FT9 http://www.megaupload.com/?d=OZPPHUKN http://www.megaupload.com/?d=K1FEW6HS http://www.megaupload.com/?d=2NVFKQ1C http://www.megaupload.com/?d=FI1A3XJB http://www.megaupload.com/?d=EXC90Z0P http://www.megaupload.com/?d=40FKD6QB http://www.megaupload.com/?d=JIIPGTZ2 http://depositfiles.com/en/files/vk5u9gzmu http://depositfiles.com/en/files/m1s607mlk http://depositfiles.com/en/files/nwplbh5rj http://depositfiles.com/en/files/obem8gmct http://depositfiles.com/en/files/6207i0tlo http://depositfiles.com/en/files/gjesr0vy8 http://depositfiles.com/en/files/d9hq8oqxs http://depositfiles.com/en/files/3a1ekhd4a http://hotfile.com/dl/61759359/9960d0f/Easy-FreeBSD.7z.001.html http://hotfile.com/dl/61755711/9ab22ff/Easy-FreeBSD.7z.002.html http://hotfile.com/dl/61764279/80ea8dc/Easy-FreeBSD.7z.003.html http://hotfile.com/dl/61782755/0f24417/Easy-FreeBSD.7z.004.html http://hotfile.com/dl/61783529/d25d478/Easy-FreeBSD.7z.005.html http://hotfile.com/dl/61796677/d3a4bef/Easy-FreeBSD.7z.006.html http://hotfile.com/dl/61799541/1de17cf/Easy-FreeBSD.7z.007.html http://hotfile.com/dl/61812575/9a68512/Easy-FreeBSD.7z.008.html http://www.zshare.net/download/79296871f7d4c9b6/ http://www.zshare.net/download/79296729f59ed556/ http://www.zshare.net/download/79297806be3e37f1/ http://www.zshare.net/download/793001005fad9713/ http://www.zshare.net/download/79300205967906ca/ http://www.zshare.net/download/7930178027f04e4e/ http://www.zshare.net/download/793020397446ca01/ http://www.zshare.net/download/79303639a7f50491/ http://uploading.com/files/7e862f3a/Easy-FreeBSD.7z.001/ http://uploading.com/files/4719m5c9/Easy-FreeBSD.7z.002/ http://uploading.com/files/1f586d7a/Easy-FreeBSD.7z.003/ http://uploading.com/files/cd6amema/Easy-FreeBSD.7z.004/ http://uploading.com/files/ff17a71d/Easy-FreeBSD.7z.005/ http://uploading.com/files/ma2b8618/Easy-FreeBSD.7z.006/ http://uploading.com/files/da7ddmb2/Easy-FreeBSD.7z.007/ http://uploading.com/files/mfac47d9/Easy-FreeBSD.7z.008/ http://www.multiupload.com/6K318Z9O8H http://www.multiupload.com/E3MHTFVCUG http://www.multiupload.com/CUAQU7BP3U http://www.multiupload.com/SHBTFIV9IA http://www.multiupload.com/O77C6ITINO http://www.multiupload.com/23CGHX54J6 http://www.multiupload.com/4M7HQ15JFJ http://www.multiupload.com/M2BZNZMVVP

 

Działają na VirtualBox'ie

Jest gdzieś do nich temat.

Ale sam nie wiem gdzie

Opublikowano

pliki Paninax, są pobugowane i mają dużo błędów, ja przez ostatnie hmmm 2 miesiące robiłem własne, i są o wiele lepsze a pana Paninaxa, mają wszystko, a co najważniejsze nie ma błędów a nich

jak na plikach Paninax, np takich jak błędy po dłuższym chodzeniu plików :)

postawiłem je na czystym FreeBSD 7.2, może w wolnym czasie je udostępnie na MPC :)

a teraz jedne z najlepszych to czyste Raina, tylko trzeba czyste Mysql, pozmieniać w nich hasła, i przekonwertować na inny Emulator :)

oraz dograć kilka skryptów,

 

pozdrawiam :P

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Opublikowano

dzieki chlopaki + dla was

 

 

Krzysztofa prosze upnij swoje pliki i daj download !!! mam nadzieje ze nie masz tych broni z ePVP nie cierpie ich xD pozdrawiam

6f1dcb68ed09a089.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...